חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת בבגירים במגוון קשיים ומשברי חיים ומומחית בבריאות הנפש ושיקום. אני עובדת בגישה אינטגרטיבית, המתאימה את השיטה לאדם ולצרכיו. מאמינה בגישה ממוקדת מטרות לצד תמיכה רגשית ונפשית.

תחומי התמחות

התמודדות עם קשיים ומשברי חיים, בריאות הנפש, שיקום, דיכאון, חרדות, אובדן ושכול, תהליכי שינוי וטיפול ממוקד מטרות.

  • אזור טיפול:   

    שרון,הוד השרון, פתח תקווה, כפר סבא
  • כתובת:   

    הוד השרון
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות מורן שמר

לעיתים אנו חווים קשיים ואתגרים בחיים שממש מפריעים לנו. אנו מנסים להתמודד בעצמנו ואולי אף להיעזר בקרובנו, אבל משהו לא עובד. השינוי הרצוי אינו נראה באופק, והקשיים לא רק שאינם עוברים, אלא גם ממשיכים או אף מתגברים. זה יכול לקרות לנו סביב שינויים בחיים, משברים, מצבים רגשיים לא נעימים, בעיות בתחומי חיים שונים, קונפליקטים ביחסים ועוד. מצבים כאלה עלולים לפגוע ברווחה הנפשית שלנו, להפחית משמעותית את שביעות הרצון שלנו מתחומי חיים שונים, לפגוע באיכות החיים שלנו, ולכונן חוויות רגשיות שליליות, כמו עצב, כעס, אכזבה, אשמה, חשש ועוד.

טיפול הוא דרך יעילה להתמודדות מיטבית עם קשיים ואתגרים, לקידום הרווחה הנפשית ולשיפור איכות החיים. מגיל מוקדם ידעתי שטיפול טבעי לי, והיום כמטפלת מנוסה אני יודעת שזה לא רק מתאים לי, אלא גם שאני אוהבת מאוד לעסוק בכך. אני מתרגשת כל פעם מחדש, כשלקוחות מודים לי על תהליך משמעותי ובונה ועל שינויים חיוביים שעברו בקשר איתי.

אני מטפלת בבגירים במגוון צרכים ובעיות: קשיים ומשברי חיים, קשיים ובעיות נפשיות, דיכאון, חרדות, אובדן ושכול, ירידה בתפקודים, תהליכי שינוי וטיפול ממוקד מטרות. אני מגשרת מומחית בתקשורת בונה וניהול קונפליקטים בין-אישיים. יש לי קליניקה מקסימה בהוד השרון לתושבי השרון והסביבה: כפר סבא, פתח תקווה, ראש העין, רעננה, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה ועוד.

* אתר האינטרנט שלי: www.moran-shemer.co.il


השכלה אקדמית

* מטפלת מוסמכת, תואר ראשון ושני (MSWׂׂ), אוניברסיטת תל אביב.
* חוקרת בתחום במסגרת דוקטורט (Ph.D), אוניברסיטת תל אביב.
* מטפלת בקליניקה בהוד השרון.
* בעלת ניסיון בעבודה עם מגוון אוכלוסיות: צעירים, בוגרים, אזרחים ותיקים, אנשים המתמודדים עם קשיים נפשים ועוד.
* מנהלת מסגרת שיקומית בבריאות הנפש באזור פתח תקווה והשרון ומדריכה מקצועית של עובדים במערך בריאות הנפש.
* מומחית בבריאות הנפש ושיקום ומגשרת מומחית בתקשורת בונה וניהול קונפליקטים בין-אישיים.
* במהלך הדרך צברתי ניסיון וותק בתחום בריאות הנפש ושיקום: "ORS רפואה וקהילה" שירותי שיקום במערך בריאות הנפש; "אנוש-העמותה הישראלית לבריאות הנפש"; בית חולים אברבנאל-מרפאת מבוגרים; בית חולים לבריאות הנפש באר יעקב; ביטוח לאומי-מחלקת שיקום; המחלקה לשירותים חברתיים רמת השרון; מרכז גישור ודיאלוג בקהילה-מגוונים.
* עבודה מול גופים ציבוריים, עמותות וחברות פרטיות בתחום, כמו משרד הבריאות, ביטוח לאומי, לשכות רווחה ושירותי שיקום במגוון תחומים- דיור, תעסוקה, חברה, השכלה, סיוע לבני משפחות ועוד.


ניסיון מקצועי


צור קשר