חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית קלינית מומחית, עובדת עם מבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם אתגרי החיים והנפש השונים. מטפלת דינאמית ומשלבת כלים מה CBT, ACT, מיינדפולנס ועוד. מאמינה בקשר הטיפולי כקרקע לצמיחה.

תחומי התמחות

טיפול במתבגרים, נכויות ומחלות כרוניות, בריאות הנפש, דיכאון, אבל ואובדן, התמודדות עם משברי חיים, טראומה

 • אזור טיפול:   

  זיכרון יעקב/בינימינה,חדרה, פרדס חנה/כרכור
 • כתובת:   

  המלאכה 3, בנימינה
 • שפות טיפול:   

  עברית,אנגלית,הולנדית
 • טלפון:   

 • שנות ניסיון:   

  5
 • טווח גילאים:   

  נוער מגיל 12 ומבוגרים

אודות מור שלו

נעים מאוד, אני מור, פסיכולוגית קלינית. לצד טיפול בבוגרים, אחד התחומים בהם אני מתמקדת הוא עבודה עם בני נוער, בשילוב הדרכת הורים. בנוסף, מחזיקה בתפיסה הוליסטית של האדם, מתעניינת בקשר גוף-נפש ובטיפול באנשים המתמודדים עם מחלה או נכות. מציעה טיפולים בתחומים אלו וגם במגוון הרחב של התמודדויות עם אתגרי החיים והנפש.
אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית, בעיקרה דינאמית ומשלבת כלים קוגניטיביים-התנהגותיים, מיינדפולנס ועוד, בגמישות, ברגישות ולפי צרכי הטיפול.
רואה טיפול כמרחב בין-אישי מחזיק ותומך, המאפשר התבוננות וחקירה עצמית ושמתוכו יכולות להתרחב דרגת החופש הפנימי, תחושת ה Well-Being ובחירה מודעת ומתאימה לנו יותר של דרכינו בעולם.


השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת אמסטרדם (UvA) .
תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת אמסטרדם (University of Amsterdam, UvA)


ניסיון מקצועי

כיום אני חלק מהצוות הפסיכולוגי במכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם. במהלך השנים עבדתי כפסיכולוגית בבית ספר לחינוך מיוחד לילדים ונוער עם מוגבלויות מוטוריות, ביחידה הקלינית בשירות הפסיכולוגי-חינוכי של עיריית תל אביב-יפו במסגרתה טיפלתי בנוער מהפנימיות בעיר ובאשפוז יום פסיכיאטרי של בית החולים הלל-יפה.


צור קשר