חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת מנוסה בטיפולים ממוקדים וארוכי טווח בהפרעות חרדה, דיכאון, מצבי משבר, אובדן ופוסט-טראומה. מטפלת בילדים, בני נוער, ומדריכת הורים.

  • אזור טיפול:   שרון,עמק חפר
  • כתובת:   כפר יונה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח גילאים:   נוער מגיל 10 והדרכת הורים
  • טווח מחירים:   250-350

אודות מור שלם

אני עובדת סוציאלית בעלת ניסיון בטיפול בילדים, נוער והדרכת הורים. אני מטפלת בגישה המשלבת בין טיפול דינמי (הבנה ועיבוד של רגשות כואבים, דפוסים וחוויות עבר) לבין כלים מהטיפול ההתנהגותי, טיפול דרך משחק וכלים השלכתיים שונים ומעולם ה-DBT.

אני מטפלת במרכז חירום לנערות בסיכון של משרד הרווחה, שם מגיעות אליי לאורך השנים מטופלות הסובלות מקשיים מגוונים, ביניהם הפרעות חרדה, קווים של הפרעות אישיות, פגיעות מיניות, דיכאון, מצבי משבר, אובדן וטראומה. כמו כן, מספר שנים שימשתי כמנחה של משפחות אומנה, שם טיפלתי בילדים הסובלים מקשיים שונים (חרדה, בעיות התנהגות, קשיים חברתיים ואובדן הוריהם ומשפחתם).
הדרכתי ותמכתי בהורים רבים במצבי חיים מורכבים, באובדן הסמכות בתא המשפחתי שלהם, בהתמודדות עם משברי זהות שלהם או של ילדיהם, בהבנה של שיח נכון למיניות בריאה של ילדיהם, ורכשתי הבנה מעמיקה בעבודה מול צוותים חינוכיים. בטיפול בילד/ נער אני רואה ערך רב בליווי של הדרכת הורים משמעותית, ובעת הצורך משלבת גם קשר עם צוות בית הספר/הגן לשם שיפור רווחתו הנפשית של הילד.

אני מאמינה בטיפול "בגובה העיניים", המבוסס על שותפות וכנות. אני רואה בקשר הטיפולי מרחב בטוח בו ניתן להבין יחד פחדים, רגשות כואבים ודפוסים המעכבים את האדם מלחיות את החיים שהוא שואף לחיותם, ומשלבת מתן כלים ממוקדים להתמודדות, שינוי וצמיחה.

אני מקבלת בקליניקה נעימה בכפר יונה, ובמקרים מסוימיים מבצעת גם ביקורי בית בהתאם לצורך.
אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר, לשוחח ולהרגיש "בבטן" האם אני האדם הנכון עבורך.


השכלה אקדמית

תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם המכללה האקדמית אשקלון

הכשרות והשתלמויות:
-הדרכת הורים בגישת הסמכות החדשה- מרכז שניידר לרפואת ילדים
- הנחיית משפחות אומנה- בית הספר המרכזי להכשרת עובדים סוציאליים


ניסיון מקצועי

- מרכז חירום לנערות "נווה מיכאל":
טיפול בנערות והדרכת הורים. טיפול בפגיעות מיניות, קשיים חברתיים משמעותיים, מצבי משבר וטראומה. הנחיית קבוצות טיפוליות על מיניות בריאה.
-אור שלום, ילדים ונוער בסיכון:
מנחה של משפחות אומנה, שקיבלו לידיהם טיפול בילדים ובני נוער לאחר אובדן ובמצבי משבר מורכבים. וטיפול פרטני בילדים בהתמודדויות הנפשיות והפיזיות. עבודה מערכתית עם המסגרות החינוכיות.
- "נווה אלישיב"- פנימייה לנוער בסיכון
טיפול פרטני בבני נוער המתמודדים עם חרדות, פגיעות עצמיות, קשיים בוויסות, קשיים חברתיים משמעותיים וקשיים בהבניית זהות המינית. במקביל, הדרכת הורים לאחר אובדן סמכות הורית בתא המשפחתי, התמודדות עם ילד הסובל מהפרעות נפשיות, חברתיות וההשפעות על שאר בני הבית.


צור קשר עם מור שלם