מטפלים

ממליצים עלינו

לפני כשנה וחצי החלטתי לעשות את הצעד המשמעותי ולפתוח קליניקה לטיפול נפשי במבוגרים. מלאת חששות והסתייגויות, פניתי לאינדקס המטפלים "על הספה" לקבל ליווי מקצועי ופרסום עבור הקליניקה. השלב הראשון בתהליך כלל חשיבה משותפת עם אנשי המקצוע ב"על הספה" על הזהות של הקליניקה ושלי כאשת טיפול בכלל. עבדנו על מיקוד האוכלוסייה אליה ברצוני לפנות, בעיות מרכזיות עבורן אני מעוניינת לתת מענה וכן שיטות וכלים להתערבות שיש ברשותי. בשלב הבא כתבתי התכנים לאתר שלי, שהינו חלק מחבילת הקידום שמציע "על הספה". גם תהליך בניית האתר (תכנים הקשורים בניסיון המקצועי שלי, אני מאמין מקצועי, השכלה אקדמית וכד') לווה בצורה מקצועית מאין כמוה, וחשוב מכך, באופן שהביא לידי ביטוי את הכישורים והיכולות שלי בדיוק רב מכפי שהייתי אולי מצליחה לכתוב לבדי. עוד בחבילת הקידום- מופיע שמי עם תמונה וקישור לאתר שלי- בעמוד הראשון בקטגוריה אליה אני משתייכת. ברור לי כי לדבר יש השפעה ניכרת, שכן רבים אני מניחה נעצרים בעמוד הראשון כשהם מחפשים מטפל. כלי אחר שמסייע לדעתי בנגישות אליי הינה אפשרות לפתוח פנייה ישירה אליי דרך המייל, כאשר אני מקבלת את המייל ומספר הטלפון של הפונה ויכולה ליצור קשר ביוזמתי.

רחלי שרון גרטי, פסיכותרפיסטית

"אני שמח להגיד שאני מרוצה משרות הפרסום שלכם שמתגלה כיעיל. תודה רבה מקרב לב. "

שחף ביתן, פסיכולוג קליני מומחה.

לכבוד: מפעילי אתר "על הספה".

ברצוני להודות לכם על השירות המצויין שאתם מעניקים לנו ציבור המטפלים. אני מנויה בשנה האחרונה על השירות שלכם ומקבלת הפניות בתדירות גבוהה ומאוד מרוצה. לפני כן פרסמתי את שירותיי כפסיכולוגית ומטפלת זוגית בערוצים אחרים שגבו ממני סכומים גבוהים ואף מוגזמים. אני חשה שמאז שנרשמתי כמטפלת באתר "על הספה" מגיעות יותר פניות של מטופלים, אני מוציאה פחות כסף על פרסום ומצליחה להגיע לקהל רחב, מגוון ואיכותי. הפונים קוראים אודותיי לפני הפנייה וניכר שהם יודעים מה הם תחומי ההתמחות שלי כאשר הם בוחרים לפנות. לא פעם נאמר לי, שהידיעה שבאתר זה נבדקות התעודות של המטפלים, מעניקה להם בטחון ואמון ברשימת המטפלים המוצעת להם.

יישר כח לכם ונהדר שהן המטפלים והן הלקוחות הפוטנציאליים /המטופלים נהנים מהשירות הנפלא שאתם מציעים.

בברכה,
ענת ונגרקו לוי סבג
פסיכולוגית מומחית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.

שמי יהודית לוי במקצועי אני פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית. מזה מספר שנים שאני מפרסמת באתר "על הספה" תוכן אודותי ופרטים על הקליניקה שלי. האתר הינו אתר מהימן השירות מעולה המחיר בהחלט סביר והתוצאה מוכיחה את עצמה: יש לי הפניות לא מעטות שמגיעות דרך האתר . אני ממליצה בחום למטפלים לפרסם דרך האתר כי יש תוצאות. בברכה.

יהודית לוי , פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית.

הפרסום בעל הספה בהחלט הפיח חיים בקליניקה ועזר לי להגיע למטופלים נוספים. לא כולם החזיקו לאורך זמן אך חלק ניכר כן. הקליניקה די המלאה כיום .

ג'ניה וילינסקי, פסיכותרפיסטית.

אני שוב ושוב מודה לך בליבי ובאזני כל מי שתוהה לגבי דרך שיווק, על העידוד שלך שאתן צ'אנס לאתר "על הספה", לאחר שהתאכזבתי משנים של פרסום והשקעה כספית גדולה, ללא תמורה. מאחר והתשלום החודשי היה (ונשאר!) ריאלי והוגן, החלטתי "ללכת על זה", עם מעט סקפטיות לגבי האפקטיביות האפשרית. התערבותך המקצועית והמדוייקת בניסוח הפרופיל המקצועי שלי באתר, תרמה לדעתי בצורה משמעותית לעובדה שהיום, לאחר כמה שנים של פרסום באתר, הקליניקה שלי מלאה, כשחלק ניכר מהפונים הגיעו דרך האתר. יישר כוח, תודה ואני ממשיכה...,

תמר צ'יש, פסיכותרפיסטית מוסמכת האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת

כחשדנית רצינית לגבי קידומים למיניהם באניטרנט, במיוחד לסקטור אנטי פירסומי כמו שלנו, סקטור המטפלים, החלטתי "להמר" לפני כשנתיים על אתר על הספה. סיפרה לי עליו חברה ורק בגלל המלצותיה החמות החלטתי לנסות. בחודשים הראשונים הגיע טלפון פעם בחודשיים. בהתחלה היה לי גם קשה במיוחד להתנהל מול אנשים שמגיעים אליי דרך האינטרנט ולא דרך המלצה (מה אומרים? אני אמורה להיות "מוצר" ולשווק את עצמי? וכו וכו). עם הזמן ועם עצות טובות שיקבלתי מהילה מנהלת האתר כבר ידעתי מה נכון ומתאים לי לעמות ולאט לאט התקיימו פגישות. חיפשתי יותר מה הייחוד שלי , במה אני טובה והגדרתי את זה בדף הבית שלי. התמקמתי סביב אזור הקלניקה בפירסום.. ולקחתי נשימה. לאט לאט במשך חודשים פנו אליי עוד ועוד אנשים. לא האמנתי שדרך אתר אני אצליח למלא את הקליניקה שלי אבל כך קרה!! אני יכולה להגיד שהיום אני אפילו מפנה מטופלים לקולגות ומשתפת בשמחה בהצלחה. אני ממליצה בחום על האתר. על הילה-שתמיד היא זמינה לעצה ולמחשבה. ובכלל על ההבנה שהיום האינטרנט הוא מוקד משמעותי ביותר בהפניות מטופלים וברגע שאנחנו ציבור המטפלים מבין זאת- אין ספק שעדיף לבחור באתר עם נפח ותפוצה גדולה כמו על הספה. בברכה ,

ח.ש - פסיכותרפיסטית , מטפלת זוגית