חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

קליניקה במרכז תל אביב ובמבשרת ציון. בעלת ניסיון רב בטיפול במבוגרים (18+) סביב מצבי חיים, משברים אישיים, זוגיים, משפחתיים ומקצועיים. מטפלת בגישה דינאמית ובהתאם לצרכי האדם.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,דיכאון/חרדה,טראומה,בעיות משפחתיות/זוגיות,אבל ואובדן,התמודדות עם משברי חיים, שאלות לגבי זהות, התמכרויות

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן, מבשרת ציון
  • כתובת:   מרכז תל אביב, מבשרת ציון
  • שפות טיפול:   עברית
  • טיפול לקהילה הגאה   טיפול לקהילה הגאה
  • טלפון:  טלפון 

אודות מיכל ארגוב גוטמן

אם התעורר רצון להגיע לטיפול סביב שאלות שמתעוררות או סביב מצוקה שמביאה לתחושת סבל, אני מאמינה שחשוב לבוא ולבדוק את הדברים. יש לנו נטייה לרצות שדברים יסתדרו מעצמם או יירגעו ויחלפו. אני מאמינה, שישנם מצבים שבהם הדברים אינם חולפים עד אשר לא מבררים אותם לעומק.
רבים מאתנו לא מבינים מדוע אנו נוהגים בדרכים מסוימות ונוטים לחזור על התנהגויות דומות פעם אחר פעם, גם אם הן פחות טובות לנו. תהליך טיפול מעמיק, תומך באווירה מקבלת, יכול לסייע בהבנה ושינוי התנהגויות, מחשבות ותחושות שלא בהכרח מסייעות לנו.
פעמים רבות אנו משוכנעים שאנו יכולים להתמודד לבד עם מצוקות או לפנות לחברים קרובים. טיפול אינו תחליף לחברים ולגורמי תמיכה אחרים חשובים בחיינו. טיפול מושתת על קשר המאפשר התבוננות על דברים פחות מודעים, שהבנתם יכולה לסייע בשינוי.
אני מטפלת למעלה מעשור במגוון רחב של אנשים שסובלים מבעיות ומקשיים שונים. אני מאמינה שטיפול יכול להוות מרחב של ביחד, שבו מותר ואפילו חשוב להקשיב לרחשים שלפעמים קשה מאוד לתת להם מקום וביטוי בחיי היום יום.


השכלה אקדמית

בוגרת תואר שני בהצטיינות בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת בר אילן.
בוגרת לימודי פסיכותרפיה במרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית ה.ל.פ.ב.א.
ממשיכה בלימודים מתקדמים במרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית ה.ל.פ.ב.א.
ממשיכה ללמוד ולהתפתח בתחום הטיפול כול הזמן.
בעלת ניסיון עשיר בפסיכיאטריה ובבריאות הנפש. עבדתי בתחום התחלואה הכפולה (התמכרות לסמים והפרעה נפשית), עבדתי בבית חולים פסיכיארי ובמרפאות לבריאות נפש בקהילה. כיום עובדת בקליניקה פרטית במקביל למשרה במרפאת בריאות נפש באחת מקופות החולים במרכז הארץ.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מיכל ארגוב גוטמן