<<חזור לחיפושמיכל דוידסון בר-לב


מיכל דוידסון בר-לב

פסיכולוגית חינוכית מומחית


מטפלת במבוגרים, בוגרים צעירים, מתבגרים וילדים . מתמחה גם בעבודה עם הורים, בטיפול הורה-ילד ובבניית תוכנית טיפולית עבור הילד ומשפחתו המשלבת ראייה מערכתית.


תחומי התמחות:
התמודדות עם משברי חיים, קשיי הסתגלות, טיפול במתבגרים ובוגרים צעירים, הדרכת הורים, קשיי למידה, דיכאון, אבל ואובדן.


צור קשר עם מיכל דוידסון בר-לבשמי מיכל, אני פסיכולוגית חינוכית מ.ר 109131, עובדת בשיטה דינמית עם שילוב של כלים של CBT (תרפיה קוגניטיבית-התנהגותית) במידת הצורך. בעבודה עם משפחות אני משתמשת גם בטכניקות המבוססות על טיפול בראייה מערכתית, בהדרכת הורים ובטיפול דיאדי, המתאים לילדים צעירים.
אני מאמינה כי טיפול פסיכותרפי הוא מסע משותף של התבוננות רגישה, אמפתית ומעמיקה בעולם הפנימי של האדם ובצרכיו העמוקים במטרה לתת לצרכים אלו מקום, לאפשר לאדם דרגות חופש רבות יותר בחייו, להגביר את יכולת הההתמודדות שלו ולהביא להטבה במצבו הרגשי.
הפנייה לטיפול איננה קלה, בעיקר בפעם הראשונה. אני מזמינה אותך או אתכם ליצור קשר, להכיר ולצאת יחד לדרך חדשה.


אני בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד-חינוכית באוניברסיטה העברית ירושלים. בנוסף, בימים אלו מסיימת לימודי פסיכותרפיה.
במסגרת העבודה הציבורית שלי אני מלווה ילדים, מתבגרים, הורים וצוותי חינוך מזה כ 12 שנים . במקביל אני עובדת בקליניקה הפרטית עם ילדים, נוער ומבוגרים. אני עורכת גם אבחונים פסיכו-דידקטיים לקראת חטיבת הביניים והתיכון.
בנוסף, עברתי הכשרה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בטיפול בהפרעות חרדה, הכשרה בטיפול דינמי ממוקד וקצר מועד וכן הכשרה בהערכה ובטיפול קוגניטיבי התנהגותי וממוקד רגש(ipt-a) במתבגרים הסובלים מסימפטומים של דיכאון ומצבי אובדנות .

<<חזור לחיפוש