חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מיועד לא-נשים המעוניינים בצמיחה פסיכולוגית, יצירת שינוי בדפוסים והתפתחות אישית במרחב מכיל, אמפטי ומחזיק ללא שיפוט. מטפלת בקליניקה ואונליין.

תחומי התמחות

הפרעות חרדה ודיכאון, פוסט טראומה, משברים בזוגיות, משברים במשפחה, הדרכת הורים, תיאום הורי לפני ולאחר גירושין.

  • אזור טיפול:   דרום שפלה
  • כתובת:   אימבר 4/11 שדרות
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   18 ומעלה

אודות מיכל סמפסון

הגעתי לטיפול באנשים לאחר חקירה ארוכה ומעמיקה, התנסויות תעסוקתיות ולימודיות ומסע של חיים שלמים.
מבחינתי הטיפול באנשים היא הדרך הייחודית שלי להביא את מגוון היכולות, הידע והניסיון שצברתי במהלך כל חיי, הן במסגרות מקצועיות, הן באוניברסיטה ובעיקר בחיים - כאישה, אמא ל 4 ילדים, בת זוג, דור שני לניצולי שואה.
בטיפול אני משלבת ידע תיאורטי ומעשי עם תובנות שצברתי בחיי, תוך שימת דגש על הבנת המטופל מזווית ראייתו וכיבוד דעותיו, הרקע האישי, המשפחתי והתרבותי שממנו הגיע. אני מאמינה שמטפל צריך להיות קשוב לצרכים של המטופל, לדברים שמאיימים עליו ולאלה שמרגיעים אותו, למקומות בהם הוא רגיש לביקורת, לצורך שלו בפרטיות ודיסקרטיות, וכמובן ליצור איתו תקשורת שבתוכה שניהם מבינים אחד את השני. כאשר המטופל מרגיש שבאמת מתעניינים בו, שמכבדים אותו כאדם, שקשובים לצרכיו ומשאלותיו ושהוא מוגן במידת האפשר, הרי שנסללת הדרך לכל תהליך טיפולי באשר הוא לגעת ולחלחל.
אני מטפלת פרטנית ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת - מאמינה שמשפחה היא המקום ממנו אנחנו נבנים ואליו תמיד נצטרך לחזור כדי להבין את עצמנו ואת מערכות היחסים שאנחנו מקיימים עם העולם. בטיפול פרטני אני משלבת גישה דינמית עם גישה קוגניטיבית - התנהגותית, מיינדפולנס ו EMDR. בטיפול זוגי ומשפחתי אני ממוקדת ביצירת שינוי ונשענת על חשיבה אסטרטגית -מערכתית, הומניסטית והוליסטית.
אני מטפלת באנשים ובמערכות יחסים, במגוון של קשיים ומשברי חיים - מצבי דיכאון, חרדה, מעברים בין שלבים התפתחותיים במעגל החיים, בדידות, טראומה, התמודדות עם אובדן, נכות ומחלה, קשיים ביצירת אינטימיות, קשיים בתקשורת בין זוגית, בגידה, גירושין, פרידה, יצירת פרק ב', מציאת אהבה וזוגיות, הדרכת הורים, תיאום הורי, טיפול במשברים משפחתיים.


השכלה אקדמית

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת ANTIOCH בארה"ב, שנת 2000
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, שנת 1997
סיימתי תכנית לימודים תלת שנתית בפסיכותרפיה משפחתית וזוגית במכון "שינוי" בגליל ים, שנת 2017 וקיבלתי את ההסמכה מהאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי בינואר 2000 לאחר מסלול ארוך ומעמיק שכלל 1500 שעות טיפול תחת הדרכה, עמידה בכל הקריטריונים של האגודה וסיום תהליך ההכשרה בהצלחה.
הכשרות נוספות: EMDR, CBT, מיינדפולנס למטפלים
ניסיון מקצועי

פסיכולוגית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. עוסקת בטיפול אישי, זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים, תיאום הורי, יצירת זוגיות, טיפול במצבי משבר, דיכאון, חרדה וכאבים של החיים. מטפלת באוכלוסיות מגוונות, מתבגרים, בוגרים, זוגות ומשפחות. בעלת קליניקה פרטית בשדרות ומטפלת אונליין.
מטפלת פרטנית, משפחתית וזוגית ב"עמך", המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי השואה והדור השני ומרפאת בריאות הנפש של קופת חולים לאומית
מטפלת פרטנית, משפחתית וזוגית במרכז לטיפול משפחתי של המועצה האזורית "בני שמעון"
מטפלת פרטנית, משפחתית וזוגית במכון שי - עבור אגף השיקום של משרד הביטחון
טיפול בנפגעי חרדה במרכז "חוסן", אשקלון
מתמחה בטיפול זוגי ומשפחתי ב"תלמ" אשקלון


צור קשר עם מיכל סמפסון