חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת במבוגרים וילדים. אנשים החווים קשיים רגשיים כגון דכאון, חרדה ואתגרים שונים בתפקודם. בנוסף מתמחה בטיפול בילדים כשברקע בעיות רגשיות שונות. *מאז הקורונה מאפשרת מפגש ראשון חינם.

  • אזור טיפול:   נתניה,שרון
  • כתובת:   צור משה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח גילאים:   מבוגרים וילדים
  • טווח מחירים:   200-300

אודות מירב קוטניק בלוך

שמי מירב קוטניק בלוך מטפלת מנוסה למעלה מ10 שנים בטיפול בילדים ומבוגרים:
טיפול במבוגרים - באמצעות שיחה, הקשבה והכלה אני מבינה וממפה את מקור הכאב והמצוקה, ביחד איתך בונה קשר טיפולי מיטיב ובטוח דרכו ניתן לפרק חלקים מגבילים וכואבים ולבנות מחדש חלקים בנפש שיאפשרו איכות חיים טובה יותר.

טיפול בילדים - שלב הילדות הוא שלב מיוחד ויקר מעין כמותו שאינו חוזר. דרך משחק, אומנות או תנועה מתאפשרים לילד/ה בחדר הטיפול מקום נינוח ומוגן ומשם גישה לטפל בנפש הילד. פעמים רבות אני פוגשת ילדים בקליניקה ובבית הספר והגן שמסיבות שונות נערמו עליהם כבר בשלבי הילדות קשיים וסיבוכים שמקשים על תפקודם האישי, חברתי ומשפחתי. מנסיוני כתרפיסטית דרך הקשר הטיפולי האישי נפתחות הזדמנויות חדשות לחוויה, התנהגות והבנה מיטיבים הרבה יותר ומקלים בראש ובראשונה על הילד ועל המעגלים המקיפים אותו/ההמעגל ההורי/משפחתי וחברתי.

אז איך זה עובד?
אדם מגיע עם מצוקה שמעיבה על חייו. אותו אדם/אשה כבר עושים מאמץ זמן ממושך מדי בכדי לשפר את מצבו/ בכוונה מלאה וכמיטב יכולתם - אך לדאבונו לא מגיע השינוי המיוחל שישיב אליו בחזרה את איכות חייו.
זה סימן לכך שיש צורך לקבל עזרה מקצועית. אפשר וניתן באמצעות שיחות טיפול מקצועיות לפרק את פקעת הכאב והסבל, להתיר את הסבך לחפש ואף למצוא את הדרך!
מזמינה אתכם לקבוע פגישה, מכיוון שאני מבינה שצעד ראשון זה לא פשוט מזמינה ומאפשרת מפגש ראשון ללא עלות להתרשם ולהבין יותר במה מדובר.


השכלה אקדמית

תואר ראשון פסיכולוגיה סוציולוגיה אוניברסיטת חיפה
תואר שני מדעי החברה - אוניברסיטת רומא איטליה
תרפיה טיפול רגשי בתנועה ואומנויות - מכללת דוד ילין ירושלים


ניסיון מקצועי

מעבר לעבודה הטיפולית האישית בקליניקה עבדתי בארגונים שונים עם טווחי גיל שונים וייחודיים , אפרט אודות נסיוני:

מבוגרים - הנחתי קבוצות טיפול בהוסטלים של בריאות הנפש במקביל עבדתי עם לקוחות פרטיים במסגרות אלו.
עבדתי כ10 שנים עם מבוגרים חולי דמנציה ואלצהיימר בטיפולים פרטניים בבית הלקוח ובהנחיית קבוצות תרפיה בתנועה. טיפול ייחודי דרך עמותת מלב"ב המתמחה בתחום זה.

ילדים - עבדתי כ- 7 שנים במשרד החינוך כתרפיסטית לילדים בבית הספר היסודי, בגיל הגן ועם מתבגרים. במסגרת העבודה במשרד החינוך פגשתי עשרות מקרים מורכבים ובאמצעות קשר טיפולי בראייה משפחתית לשמחתי הרבה נוכחתי לפגוש הטבה משמעותית ביותר ברמה האישית הרגשית ואף במישור הלימודי. הטיפולים נעשו במפגשים אישיים.
בנוסף הייתי חלק מצוות רב מקצועי בתחום החינוך המיוחד והשיקום במסגרת טיפול קבוצתי.


צור קשר עם מירב קוטניק בלוך