חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפלת מנוסה בטיפולים ממוקדים וארוכי טווח בהפרעות חרדה, דיכאון, מצבי משבר, אובדן ופוסט-טראומה. אני מטפלת במבוגרים, ילדים והורים בגישה המשלבת טיפול דינמי וקוגניטיבי - התנהגותי (CBT)

תחומי התמחות

חרדה ופוביה, דיכאון, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), צמיחה מתוך משבר וטראומה, טיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים

  • אזור טיפול:   ראש העין, רעננה
  • כתובת:   קיבוץ עינת (ליד ראש העין) / רעננה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • טווח גילאים:   ילדים ומבוגרים

אודות מיתר מידן אלוני

אני פסיכולוגית בעלת ניסיון בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים. אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת טיפול דינמי (הבנה ועיבוד של רגשות כואבים, דפוסים וחוויות עבר) וכלים ממוקדים מעולם הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT), בהתאם לקושי עמו מתמודד המטופל.

אני מטפלת במרפאה קהילתית לבריאות הנפש למבוגרים של משרד הבריאות, שם מגיעים אליי לאורך השנים מטופלים הסובלים מקשיים מגוונים, ביניהם הפרעות חרדה, דיכאון, OCD, מצבי משבר, אובדן וטראומה. כמו כן, מספר שנים שימשתי כפסיכולוגית גנים ובתי ספר בחינוך הרגיל והמיוחד, שם טיפלתי בילדים הסובלים מקשיים שונים (חרדה, בעיות התנהגות, קשיים חברתיים), הדרכתי ותמכתי בהורים רבים ורכשתי הבנה מעמיקה בעבודה מול צוותים חינוכיים. בטיפול בילד אני רואה ערך רב בליווי של הדרכת הורים משמעותית, ובעת הצורך משלבת גם קשר עם צוות בית הספר/הגן לשם שיפור רווחתו הנפשית של הילד.

אני מאמינה בטיפול פסיכולוגי "בגובה העיניים", המבוסס על שותפות וכנות. אני רואה בקשר הטיפולי מרחב בטוח בו ניתן להבין יחד פחדים, רגשות כואבים ודפוסים המעכבים את האדם מלחיות את החיים שהוא שואף לחיותם, ומשלבת מתן כלים ממוקדים להתמודדות, שינוי וצמיחה.

אני מקבלת בקליניקות נעימות ברעננה ובקיבוץ עינת, ליד ראש העין.
אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר, לשוחח ולהרגיש "בבטן" האם אני האדם הנכון עבורך.


השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מטעם המרכז האקדמי רופין
תואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת תל-אביב

הכשרות והשתלמויות:
-הערכת אובדנות וטיפול במצבי אובדנות- שפ"י
-טיפול במצבי משבר וטראומה - משרד הבריאות
- תעודה בטיפול ב - ACT - הסתדרות הפסיכולוגים


ניסיון מקצועי

-"הקליניקה", רעננה- טיפול באוכלוסיה מגוונת במסגרת מכון פרטי
- מרפאת בריאות הנפש למבוגר, ביה"ח הלל יפה: טיפול בהפרעות דחף (ocd, טיקים) דיכאון, מצבי משבר וטראומה. הנחיית קבוצה טיפולית ברוח הCBT לסובלים מהפרעות דיכאון וחרדה
-שירות הפסיכולוגי חינוכי בעמק חפר:
פסיכולוגית בית ספר חינוך מיוחד לבעיות התנהגות, פסיכולוגית בית ספר יסודי בחינוך הרגיל, פסיכולוגית מספר גנים (בגילאים הנעים בין 3-6).


צור קשר עם מיתר מידן אלוני