חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני חותר לאפשר למטופלים שלי להגיע למקום שלם יותר עם עצמם ועם מערכות היחסים שלהם. ניסיון רב בטיפול ביחידים וזוגות שמתקשים בשליטה בכעסים או שנמצאים במעגל של אלימות במשפחה

  • אזור טיפול:   ירושלים
  • כתובת:   שכונת קטמון בירושלים
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית, גרמנית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מני פולק

רבים מאיתנו מתמודדים עם רגשות כואבים כמו חרדה, בושה ואשמה. לעתים קרובות אנו מתקשים לבנות או להחזיק מערכות יחסים לאורך זמן ואנחנו מאבדים את תחושת הערך העצמי. המטרה שלי היא לעזור למטופלים לגלות את הכוחות שבתוכם ולהעניק להם כלים להתגבר על הקשיים שלהם. זאת מתוך עמדה מכבדת ומכילה המאמינה במטופל וביכולותיו.

אני עוסק גם בטיפול פרטני (אישי) וגם בטיפול זוגי:

1. טיפול פרטני (אישי)– פעמים רבות אנחנו מרגישים שמשהו בתוכנו אינו שלם, שאנחנו חיים עם חוויות או צלקות מהעבר ואולי גם תקועים בחיים. בטיפול פרטני אנחנו מעבדים במסגרת בטוחה ומכילה את הקונפליקטים הפנימיים שלנו כדי להגיע למקום יותר שלם ושלו עם עצמנו ועם הסובבים אותנו.

2. טיפול זוגי – כל אחד מאתנו רוצה להרגיש מוערך, שיקשיבו לו באמת ושיראו את הצרכים שלו. זוגות רבים נכנסו למערכת הזוגית עם הרבה תקוות וחלומות שמסיבות כאלו ואחרות לא הצליחו להגיע לידי מימוש. לעתים נכנסים למעגל של האשמה, ביקורת ומריבות שלא יודעים איך נכנסנו אליהם ובטח שלא איך לצאת מהם.
הניסין שלי מראה שטיפול זוגי מאפשר לנו להכיר טוב יותר את עצמנו ואת בני הזוג שלנו ולהגיע להקשבה וראיית האחר בצורה אמיתית וכנה – בלי האשמה ובלי ביקורת.
בטיפול זוגי תוכלו להתמודד עם אי-הסכמות ללא ביקורת וירידה הדדית וללמוד כיצד לקבל הערכה ולהעריך את האחר. כך תוכלו להרוויח אהבה וזוגיות אמיתית וכנה, בו אתם שותפים לתקשורת הזוגית שלכם. בנוסף תלמדו כיצד להעביר לבני הזוג שלכם את הצרכים והרגשות שלכם בצורה שהם יקשיבו לכם וירצו להיענות לכם.

אני מתרגש כל פעם מחדש כשמטופלים שלי מצליחים להגיע למקום שלם יותר עם עצמם ועם מערכות היחסים שלהם.
מוזמנים בשמחה ליצור איתי קשר בכל שאלה ולקבוע פגישת היכרות


השכלה אקדמית

אני מטפל בגישה פסיכודינמית ומשלב שיטות התערבות נוספות שאותן למדתי במהלך השנים. בכל מפגש אנושי אני מנסה להיות קשוב לצרכיהם ורחשי ליבם ולהתאים את ההתערבות בצורה המותאמת ביותר.
בעבודה עם זוגות אני משלב את שיטת Gottman המבוססת מחקר. השיטה מתמקדת בפיצוח הקונפליקט שבין בני הזוג, ובמקביל בחיזוק האהבה והקשר ביניהם.
בנוסף, יש לי ניסיון רב בטיפול בשליטה בכעסים.
מעבר לטיפול הפרטני, יש לי שיטה ייחודית לעזור לזוגות שנמצאים במעגל של אלימות במשפחה מכל הסוגים (פיזית, רגשית, מילולית ועוד).

השכלה:
תואר ראשון ושני (במסלול קליני) מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
טיפול זוגי בשיטת גוטמן - שלבים 1-3
טיפול בפגיעות מיניות - מרכז תמר
מתאם הורי מוסמך (להורים גרושים).
לימודי פסיכותרפיה במכון הפסיכואנליטי בירושלים

במהלך השנים למדתי ונחשפתי לשיטות טיפול והתערבות שונות כגון: DBT, CBT, שיטת פוירשטיין להשתנות מבנית קוגניטיבית וגישות פסיכו-דינאמיות שונות.
כמו כן, הגישה הטיפולית שלי מבוססת על ניסיון ולמידה ממורים ומדריכים שונים שזכיתי ללמוד מהם ואשר אני מלא בהערכה והכרת תודה כלפיהם, ובינהם: פרופ' לואיס ארון (פסיכואנליזה - התייחסותית), ד"ר ברוך כהנא (פסיכולוגיה יהודית), ד"ר ג'ון וג'ולי גוטמן (שיטת גוטמן לטיפול זוגי) ופרופ' ראובן פוירשטיין (השתנות מבנית קוגניטיבית). בנוסף עבודתי מושפעת מהמסורת היהודית העשירה לה זכינו.
ניסיון מקצועי


צור קשר עם מני פולק