חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, מעניקה ייעוץ וטיפול בתחום הקריירה, הכוונה ללימודים, אבחון ומיון, שינוי תעסוקתי, הסבה מקצועית, הרצאות והנחיית סדנאות

תחומי התמחות

טיפול וייעוץ קריירה, הסבה מקצועית, ייעוץ לימודים, שינוי תעסוקתי, לקויות למידה קשב וריכוז, התמודדות עם משברי חיים

  • אזור טיפול:   דרום,אשקלון
  • כתובת:   קיבוץ גברעם, ליד אשקלון
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח גילאים:   18 ומעלה

אודות מעיין גופן לוי

שמי מעיין גופן לוי ואני פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, מעניקה ייעוץ וטיפול בתחום הקריירה. הכוונה, אבחון והנחיית סדנאות.
בעשור האחרון אני מלווה אנשים בצמתי קבלת החלטה. אנשים אשר תוהים מה הכיוון המקצועי המתאים להם, אלו השואלים כיצד לפתח את הקריירה שלהם, אנשים השוקלים לבצע שינוי, הסבה. אנשים חולמים, אנשים החווים תקיעות... אנשים המגלים קושי להתמיד בעולם העבודה, קושי להתקבל למקומות עבודה, מפוטרים, בעלי קשיי ולקויות למידה. נשים בחופשת לידה, צעירים ”בסיכון“, אנשים בעלי מגבלה ועוד... כל אחד השואף לשינוי ולהתפתחות.
ניסיוני התעסוקתי כולל גם ליווי והנחייה מקצועית של תהליכי מיון והערכה בצבא, ליווי מסגרות חינוכיות בגיל הרך והנחיית סדנאות.
בתהליך הייעוץ, אני שמה דגש על כוחותיו וחוזקותיו של האדם העומד מולי, מחפשת את ”הניצוץ“ בעיניים ואיך הוא מתרגם לעשייה. במסענו המשותף, אנו לומדים יחד על נטיות ליבו, צרכיו ומניעיו התעסוקתיים, ערכיו ויכולותיו בתחומים שונים (לעיתים בשילוב אבחון פסיכולוגי-תעסוקתי). בסופו של תהליך, אני מסייעת לפונה לקבל החלטה שקולה וממוקדת שהוא שלם עימה (גם אם היא לא מושלמת...).
בגישתי, אני מאפשרת מרחב של השתהות, חשיבה והתבוננות פנימה לצד קבלת כלים פרקטיים, יישומיים ותכנית פעולה. אני עושה שימוש בגישות ובכלים שונים ומתאימה את עצמי לקצב ולצורך של הפונים אליי. כל אדם הוא יחיד ומיוחד ולכן גם אופי ומשך הליווי משתנה לפי הצורך.
את הקליניקה שלי פתחתי בקיבוץ גברעם (קרוב לאשקלון) במרחב הירוק, המאפשר לקחת ”פסק זמן“ מחיי היומיום..לעצור..לחשוב..ולחשב מסלול מחדש.


השכלה אקדמית

M.A בפסיכולוגיה תעסוקתית בהצטיינות, המכללה האקדמית תא-יפו. (מספר רישיון משרד הבריאות- 11591)
B.A במדעי ההתנהגות בהצטיינות, אוניברסיטת בן גוריון בנגב.


ניסיון מקצועי

קליניקה עצמאית: טיפול ייעוץ ואבחון פסיכולוגי-תעסוקתי בתהליכי בחירה לאורך הקריירה, פיתוח והסבת קריירה, הנחיית סדנאות, כתיבת חוות דעת תעסוקתיות.
עבודה עם אוכלוסיות מגוונות: צעירים טרום גיוס, סטודנטים, חיילים משוחררים, בוגרים ונוער בסיכון, בני העדה האתיופית, דתיים, חרדים וכו'
ניהול תהליכי ייעוץ בשיתוף עם גורמים מקצועיים, כגון: עובדים סוציאליים, רכזי תעסוקה ועוד

התמחות ופרקטיקום בתחום פסיכולוגיה תעסוקתית, במרכז לייעוץ תעסוקתי של מיכל פלג, מבשרת

פסיכולוגית תעסוקתית, מכללת גל- מתן ייעוץ תעסוקתי למטופלי ביטוח לאומי, ניהול תהליכי ייעוץ מול עובדים סוציאליים

פסיכולוגית במילואים במרכז הטסה והכשרות מיוחדות, תל נוף - מיון מועמדים לתפקיד מדריכי ומדריכות צניחה, ליווי והנחייה מקצועית של סגל המעריכים בתחנות המיון השונות

יועצת ביחידה לפיתוח והערכת הדרכה, משרד ראש הממשלה -מתן ייעוץ למנהלים, העברת סדנאות בנושאי הדרכה, העברת משובים קבוצתיים וביצוע מחקרי רוחב

פסיכולוגית במסגרות חינוך (גנים ובית ספר) במועצה אזורית בני שמעון ובמועצה אזורית שפיר

התנדבות בועדת חינוך (יו"ר ועדת חינוך)
התנדבות בעמותת אנוש


צור קשר עם מעיין גופן לוי