חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מטפלת במבוגרים ונוער בגישה דינאמית וCBT,ממוקדת או ארוכת-טווח.ישנם מצבים בהם קשה להתמודד עם קושי או כאב לבד.טיפול הוא מפגש אמיתי וכנה המסייע להתגבר על הקשיים ולהתפתח מעבר להם

תחומי התמחות

קשיים רגשיים,חרדה ודיכאון,שינויים ומשברים,תקיעות,דימוי עצמי,קשיים זוגיים וחברתיים,טיפול במתבגרים

  • אזור טיפול:   שרון,כפר סבא
  • כתובת:   נחשון 20, כפר סבא
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מעין פריש גל-און

שמי מעין ואני פסיכולוגית קלינית מומחית. אני מטפלת במבוגרים ובמתבגרים, בגישה דינמית (שיח נפשי מעמיק) וב-CBT (טיפול קוגנטיבי-התנהגותי), טיפולים ארוכי טווח או ממוקדים וקצרי-טווח. חשוב לי להכיר את האדם שמולי ולהבין כראוי את מצבו בכדי להתאים לו את הטיפול הנכון ביותר עבורו.
זכיתי לטפל במגוון רחב של אנשים המתמודדים עם קשיים שונים וללמוד מהם. החל מהתמודדות עם שינויים ומשברים, קבלת החלטות משמעותיות, קושי לפתח זוגיות או חיי חברה מספקים, תחושת תקיעות וחוסר-מימוש עצמי, בניית זהות עצמית וקבלה שלה. דרך קשיים נפשיים כגון חרדה ודיכאון, ועד לטיפול באנשים הסובלים ממחלות נפש קשות.
ההחלטה לפנות לטיפול היא לא קלה, ודורשת הכרה בכך שיש קושי ובצורך להיעזר. כיום אנו יודעים שכל אדם הרוצה לשפר את איכות חייו יכול להסתייע בטיפול. לרוב, קיימת מצוקה מוגדרת יחסית אשר מובילה לטיפול, עליה ניתן לעבוד באופן ממוקד ומוגדר תוך בניית תוכנית והצבת מטרות טיפוליות. בפעמים אחרות, יכולה להיות חוויה מטרידה או מכאיבה שאינה מובנת ובטיפול ניתן יהיה להבין אותה יחד ולהתמודד עימה. אני רואה טיפול כמפגש אותנטי בין שני אנשים, אשר יוצר בסיס בטוח שממנו ניתן לבצע שינוי מהותי, ברמה הרגשית, הפרקטית והתפקודית, בעולם הפנימי והחיצוני.

האתר שלי


השכלה אקדמית

נסיון מקצועי:
כיום אני מטפלת בקליניקה פרטית בכפר-סבא.
במקביל, אני עובדת במרפאת חרדה-CBT בבית-החולים שניידר.
בעברי, טיפלתי במסגרות שונות:
מרפאות קהילתיות של משרד הבריאות: מרפאה קהילתית יפו, מרפאה קהילתית אחד-העם בפתח-תקווה.
מסגרות אשפוזיות: מרפאת "שחף" בפתח-תקווה.
מסגרות בטחוניות: משרד הביטחון.

השכלה:
תואר שני (MA) בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית, מאוניברסיטת תל-אביב.
תואר ראשון (BA) בהצטיינות יתרה בפסיכולוגיה ופילוסופיה, מאוניברסיטת בן-גוריון.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מעין פריש גל-און