<<חזור לחיפושמרים (מירי) פסח


מרים (מירי) פסח

עו"ס קלינית EMDR


אני עוס"ית קלינית. סיימתי בהצטיינות תואר ראשון ושני. עברתי הכשרה לטפל בשיטת EMDR מאמינה בשיטה ומטפלת בה בלי הפסקה.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,אבל ואובדן,פוסט טראומה,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם מרים (מירי) פסחמטפלת ב-skype, טיפול ישר מהבית.

סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה ולאחריו תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, אף הוא בהצטיינות.

בעלת נסיון רב בטיפול הורי, מתבגרים ונוער. מוכשרת לטפל בשיטת EMDR. EMDR היא שיטה מצויינת לעבודה על אירועים קשים שגורמים לחרדות, מועקות, לחצים ודיכאון. בשיטה זו, מעבדים מחדש אירועים שלא עברו עיבוד נכון בזמן אמת, כך שהם מפסיקים להטריד ולגרום למצוקה.

אנשים שסובלים מחרדות סביב טיפולים רפואיים, חרדת בחינות, חרדת ביצוע, קשיים ביכולת לכונן מערכות יחסים תקינות, כל אלו יכולים להיתרם ולהירפא על ידי טיפול בכלל, וטיפול EMDR בפרט ובמהירות רבה. גם אנשים שנתקלים בקושי להתקדם מבחינה מקצועית, אנשים הנתקלים במעצורים ובקשיים המונעים מהם להשיג דברים שהיו רוצים להשיג ושיש ביכולתם להשיג אבל אירועי עבר מונעים מהם. טיפול יעזור.

אני מקבלת פונים ופונות בשתי קליניקות: נתניה ורמת גן כמו כן, אני מעניקה טיפול דרך סקייפ. כאשר פונה מעוניין בטיפול הוא יכול ליצור איתי קשר טלפוני, אנו נפגשים לשיחה ראשונית דרך סקייפ למשך רבע שעה. שיחה זו הינה חינמית ובמהלכה ישנה התרשמות הדדית וקביעת מועד לטיפול. אני מתמחה בתחומי טיפול מגוונים. מייעוץ הורים, טיפול בילדים ובנוער, טיפול בחרדות, דיכאון, דכדוך, הפרעות קשב וריכוז חרדה מנהיגה, מטיסה ועוד.

כשאנשים נמצאים בתוך קושי, בתוך חרדה או בתוך דיכאון, הם לא מסוגלים לראות את האור. לא מסוגלים לראות את הדרך החוצה. הבעיה לא נתפסת כבעיה בחיים, הבעיה נתפסת ככל החיים. הטיפול עוזר למצוא את הדרך החוצה. טיפול טוב מגלה את האורות בקצה המנהרה ועוזר לפונה לצעוד לשם.

הטיפול עוזר.


תארים ראשון ושני בעבודה סוציאלית ובע"ס קלינית בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה. מטפלת EMDR ובעלת נסיון עשיר בטיפול הורי, ילדים ונוער. את הנסיון הזה קיבלתי במסגרת עבודתי בפנימיה שיקומית לילדים ולנוער בשרון. במסגרת עבודתי בקליניקה הפרטית ובבית החולים במחלקות של חולים סופניים התמחיתי בטיפול במתבגרים ובמבוגרים.
המוטו שלי הוא: טיפול טוב עוזר.

<<חזור לחיפוש