חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית קלינית, בעלת ניסיון רב והתמחות בטיפול במגוון רחב של קשיים רגשיים ומשברי חיים. עובדת עם מתבגרים, מבוגרים והגיל השלישי. ניסיון רב בעבודה עם קהילת הלהט''בים.

תחומי התמחות

טיפול במתבגרים מבוגרים והגיל השלישי, הדרכת הורים, חרדה ודיכאון, קשיים משפחתיים, משברי חיים, אבל ואובדן, זהות מינית

  • אזור טיפול:   רעננה, השרון
  • כתובת:   רעננה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות מתת לשם

פסיכולוגית קלינית, עובדת עם מתבגרים, מבוגרים והגיל השלישי. ניסיון רב בעבודה עם קהילת הלהט"בים.
בעבודה עם מתבגרים- ניסיון רב בטיפול סביב קשיים חברתיים, קשיים בבית מול ההורים על רקע גיל ההתבגרות, התמודדות עם לחצים בבית הספר ולקראת הגיוס. במקרים מסוימים ועל פי הצורך, העבודה נעשית בשילוב עם ההורים או הדרכת הורים.
ניסיון רב בטיפול במבוגרים החווים משבר, חרדה, דיכאון, קשיים בזוגיות ובמערכת המשפחתית או לחצים במקום העבודה. הטיפול מתמקד בניסיון לשפר את המצב בהווה תוך התבוננות פנימה בניסיון להבין את הגורמים לקושי ולשפר את תחושת המסוגלות ויכולת ההתמודדות עם הדברים.
הגיל השלישי - מטרת הטיפול בגיל זה ליצור מסגרת חיים מחודשת, תוך התאמה לשינויים במערכת המשפחתית והחברתית וביכולותיהם האישיות שיוצרים מורכבויות חדשות, וכן תוך התבוננות על העבר וקבלת החיים עד כה. גם כאן ניתן לשלב עבודה משפחתית, על פי הצורך.


השכלה אקדמית

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בן גוריון, ובית הספר לפסיכותרפיה של בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב. התמחות בנווה צאלים ומרפאת בריאות הנפש לילדים ונוער בנתניה. כיום, לצד העבודה בקליניקה, מנהלת מרפאה לבריאות הנפש למבוגרים.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מתת לשם