חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית בהתמחות שיקומית. מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים. עובדת עם נשים סביב מעגל החיים הנשי, ועם מבוגרים וילדים המתמודדים עם מצבים רפואיים מורכבים.

תחומי התמחות

נכויות ומחלות כרוניות, אבל ואובדן, משברי חיים, מעגל החיים הנשי, אונקולוגיה, דיכאון, חרדה, מעבר להורות, הדרכת הורים

  • אזור טיפול:   רחובות, נס ציונה, שפלה
  • כתובת:   רחובות- רחוב מוטי קינד, קיבוץ הראל
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   6
  • טווח גילאים:   מבוגרים, ילדים, נוער

אודות נוגה כלפון שטרית

היי שמי נוגה, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית, מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים. בעבודתי הציבורית בביה"ח שיבא אני מנהלת השירות הפסיכולוגי במרכז מירב- לאבחון ומעקב מחלות שד ועובדת כחלק מהשירות הפסיכולוגי ביחידה לסרטן השד ובאגף נשים.
בעיני טיפול הוא מרחב בו האדם יכול להביא את עצמו כפי שהוא, על מגוון האספקטים והרבדים הייחודים לו. התהליך הטיפולי מאפשר התבוננות והתעמקות בקונפליקטים המועלים תוך התייחסות לאירועי החיים, מערכות היחסים ודפוסי חשיבה והתנהגות. בטיפול נשאף יחדיו להקל על המצוקה ולחבר לכוחות והיכולות הגלומים במטופל לצמיחה ושינוי.
בעבודתי הטיפולית אני מסייעת לאנשים במצבי משבר, מצבים הקשורים ב סוגיות של אבל ואובדן, אשר לא פעם מלווים בדיכאון וחרדה. במהלך שנות עבודתי רכשתי ניסיון בטיפול בנשים במעגלי החיים וכן בטיפול בחולים אונקולוגים בשלבי המחלה השונים. בנוסף לזאת, עבדתי עם מבוגרים וילדים המתמודדים עם מחלות, נכויות ולקויות שונות. כחלק מהטיפול בילדים ליוותי והדרכתי הורים סביב אותם מצבים.
אני עובדת בגישה אינטגרטיבית המשלבת בין הגישה הדינאמית יחד עם כלים ועקרונות מעולם הטיפול הקוגניטיבי- התנהגותי וגישת ה- ACT. אופי הטיפול ומשכו יותאמו וייקבעו בהתאם לצורך העולה מן המטופל והתהליך הטיפולי.
מקבלת לטיפול פרטני בקליניקה ברחובות, בקיבוץ הראל (ליד בית שמש) ואונליין.


השכלה אקדמית

תואר ראשון B.A במדעי ההתנהגות- אוניברסיטת בן גוריון בנגב.
תואר שני M.A בפסיכולוגיה שיקומית- אוניברסיטת בר אילן.


ניסיון מקצועי

כיום, מנהלת השירות הפסיכולוגי במרכז מירב- לאבחון ומעקב מחלות שד (מרפאת כירורגיית שד, מרפאת נשאיות BRCA) ופסיכולוגית ביחידה לסרטן השד בבית חולים שיבא. התערבויות פרטניות וקבוצתיות למטופלות ולצוות הרפואי.
פסיכולוגית באגף נשים, שיבא (יחידת IVF, מרפאת הריון בסיכון, בנק הזרע, המרכז לטיפול באנדומטריוזיס, מחלקת יולדות, מרכז בדרכך לאובדן הריון). טיפול פרטני, קבוצתי ומערכתי בנשים וזוגות.
בעבר, פסיכולוגית במחלקת שיקום ילדים, אשפוז מלא ואשפוז יום. טיפול פרטני, קבוצתי ומערכתי. הדרכות הורים.
פסיכולוגית בפרוייקט ת.ל.מ להתערבות במשבר הקורונה. התערבויות טלפוניות ממוקדות.
פסיכולוגית בקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה, אוניברסיטת בר אילן


צור קשר עם נוגה כלפון שטרית