<<חזור לחיפושנחמה קדם-אסולין


נחמה קדם-אסולין

פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה


אני רואה בטיפול מרחב בו ניתנת ההזדמנות, באווירה בטוחה ומקבלת, למטופלים להכיר את עצמם, צרכיהם, החלומות והמטרות של כל אחד וליווי, תמיכה וגיבוי בתהליך מימוש המטרות המתגלות.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,הדרכת הורים,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים

פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה מנוסה. מתגוררת עם משפחתי בבנימינה. מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים בקליניקה פרטית בבנימינה, בתל אביב ובמקרי הצורך online. אוהבת לטפל, להדריך וללמד בגישה פסיכודינמית או פסיכואנליטית ברוח "וויניקוטיאנית" הרואה בטיפול מרחב בו ניתנת ההזדמנות, באווירה בטוחה, שקטה ומקבלת, לכל מטופל/ת להכיר את עצמו, צרכיו, החלומות והמטרות החשובות לו. במרחב זה ניתן גם ללוות את המטופל/ת בתהליך מימוש מטרותיו, כאשר הקשר הנרקם בינינו מהווה מרחב צמיחה, התחזקות והתפתחות. טיפול זה מתאים מאוד לאנשים הנמצאים על פרשת דרכים, עם שאלות בתחום האישי, התעסוקתי או הבינאישי (על הצורות השונות של קשרים, כגון בזוגיות, יחסי הורה-ילד ועוד). כמו כן מתאים למצבי משבר שונים אותם ניתן בהדרגה להפוך, לאחר חיזוק, להזדמנויות לשינוי מיטיב.
בנוסף, במיוחד לבעלי הפרעת חרדה (כולל פוביות, OCD PTSD , היפוכונדריה) פיתחתי גישה המשלבת טיפול פסיכודינמי יחד עם כלים מה- CBT. כך שניתן להתחיל הטיפול בתרגול כלים להורדת החרדה הגבוהה ובהמשך להרחיב את הכלים, בצורה מודרכת, להכלה, כך שהנפש מתרחבת ביכולותיה לשאת רגשות עזים, כולל כאב נפשי, עם פחות חרדה ופחות בריחה והימנעות. כך שבסופו של דבר, הישגו של הטיפול אינו רק בריפוי מהסימפטומים של הפרעת החרדה, אלא שינוי הגורמים שהביאו להפרעה מהתחלה, וצמיחה והתחזקות נפשית כללית.


תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בר-אילן
תואר שני בפילוסופיה, אוניברסיטת בר-אילן
בוגרת בי"ס לפסיכותרפיה של בי"ס לרפואה באוני' ת"א
בוגרת בי"ס למתקדמים בפסיכותרפיה של מרכז וויניקוט
בהכשרה פסיכואנליטית במכון תל אביב לפסיכואנליזה בת-זמננו
התמחות בפסיכולוגיה קלינית במרפאה לברה"נ חולון, ביחידה לילדים ונוער וביחידה למבוגרים. וכן התמחות במחלקה פסיכיאטרית בבי"ח "שיבא" תה"ש
קליניקה פרטית לטיפול בילדים (טיפול במשחק והדרכת הורים), נוער, מבוגרים
הסמכה להדרכה בפסיכותרפיה
הדרכת מתמחים בפסיכולוגיה קלינית והנחיית סמינרים תאורטיים לאנשי מקצוע במכון עמית בחדרה 2020-2010
הדרכה פרטית של אנשי מקצוע
הדרכה על הדרכה בשפ"ח נתניה
הוראה בבי"ס לפסיכותרפיה "יישומים קליניים"

<<חזור לחיפוש