חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

בעלת ניסיון רב בעבודה טיפולית ואיבחונית עם ילדים, נוער ומבוגרים צעירים. מטפלת על פי הצורך גם בסביבתו של המטופל - הדרכת ההורים והצוות החינוכי. מטפלת ומייעצת גם on-line.

תחומי התמחות

טיפול במתבגרים,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,מצבי חרום (קורונה),בעיות משפחתיות וחרדה.

  • אזור טיפול:   שרון,רעננה
  • כתובת:   הזמיר 26, רעננה
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות נילי פלינט

שלום,
שמי נילי, אני פסיכולוגית חינוכית מומחית בכירה-מדריכה ופסיכותרפיסטית, בעלת ניסיון רב בטיפול, ייעוץ ואבחון פסיכולוגי.

מי פונה אלי:

הורים המבקשים מזור למצוקת בנם או בתם במגוון קשיים כגון:
קשיים חברתיים ובדידות חברתית, קשיים התנהגותיים הן בבית והן במסגרת החינוכית, קשיים לימודיים: הגורמים להם (קשיי קשב, ליקויי למידה, גורמים רגשיים) ודרכי ההתמודדות עמם, לבטים סביב זהות מינית, בעיות בקשר הורים-ילד, משברים סביב מעברים ושינויים אישיים ומשפחתיים, ילדים שחוו אובדן או גירושין, ילדים ונוער המאיימים בהתאבדות – הערכת מסוכנות וטיפול, התמודדות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

מתבגרים ומבוגרים שסובלים מקשיים כגון:
קשיים חברתיים ובדידות חברתית, לבטים והתמודדות סביב זהות מינית, חרדות שונות, קשיים בקשרים זוגיים ובין-אישיים, מצוקה ודיכאון, עצמאות ונפרדות, משברים סביב מעברים ושינויים בחיים: אבל ואובדן, גירושין, מחלות.

אני מאמינה בטיפול קשוב, אמפתי ומקצועי, המתרחש תוך יצירת קשר ואמון הדדי, מותאם לצרכיו של המטופל ומכוון ליצירת שינוי ושיפור יכולת ההתמודדות.
מטפלת במגוון גישות טיפוליות: דינאמית, אינטר-סוביקטיבית, וגישות התנהגותיות-קוגניטיביות.


השכלה אקדמית

B.A בפסיכולוגיה, אוניברסיטת בר-אילן
M.A בפסיכולוגיה חינוכית-טיפולית, אוניברסיטת בר-אילן.
לימודי תעודה ביה"ס לפסיכותרפיה, תלת-שנתיים, אוניברסיטת חיפה.
לימודי תעודה בטיפול בילדים ונוער בסיכון אובדני, בית הספר לפסיכולוגיה במרכז הבין-תחומי ושפ"י.
במשך שנים רבות אני עובדת במקביל הן בשירות הפסיכולוגי החינוכי (השפ"ח) העירוני של עיריית הרצליה והן בקליניקה הפרטית שלי בהרצליה וברעננה.
עד לאחרונה הייתי מנהלת השפ"ח (במשותף) ורכזת ההדרכה וההכשרה המקצועית.
בעבודתי הציבורית עבדתי כפסיכולוגית בתיכון, בחטיבות ביניים וביסודי. במסגרות אלו רכשתי ניסיון רב בעבודה טיפולית פרטנית, עבודה הדרכתית וטיפולית עם הורים, והדרכת הצוותים החינוכיים סביב קשיים (רגשיים ולימודיים) של תלמידים הן בחינוך הרגיל והן בחינוך המיוחד.
בעבודתי הפרטית אני מטפלת במבוגרים, במבוגרים צעירים, במתבגרים וילדים מגיל גן חובה. בנוסף צברתי ניסיון רב באבחון ילדים ובני נוער הסובלים מבעיות רגשיות, התנהגויות או מקשיי למידה / לקויות למידה / קשיי קשב וריכוז. לצד האבחון והטיפול הפרטניים אני מדריכה ומלווה, בהתאם לצורך, את כל השותפים להתמודדות עם הבעיה: ההורים - הצוות החינוכי - הילד או הנער.
ניסיון מקצועי


צור קשר עם נילי פלינט