חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה בבניית קשר טיפולי מסייע ומקדם את רווחת האדם-מושתת אמון, פתיחות וחיבור רגשי. אני משלבת בעבודתי אלמנטים מגישות שונות לצורך התאמת טיפול נפשי לכל פונה באופן אישי.

תחומי התמחות

נכויות ומחלות כרוניות/חשוכת מרפא/מסכנת חיים. תמיכה במטפל עיקרי. אבל ואובדן. בריאות הנפש: דיכאון/חרדה/פוסט טראומה.

  • אזור טיפול:   באר שבע
  • כתובת:   דרך מצדה 6/46, באר שבע
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות נעמה חייט

שלום,
אני נעמה חייט, עו"ס ופסיכותרפיסטית. בוגרת אוניברסיטת בן גוריון בנגב - תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בעבודה סוציאלית ולימודי פסיכותרפיה. העבודה עם אנשים והשותפות למסע ההתמודדות שלהם, הינם ערכי היסוד המעניקים משמעות לעבודתי. לאחר שנים של עבודה בתחום שירותי הבריאות, תחילה כאחות ובהמשך כעו"ס, פיתחתי התמחות בעבודה עם חולים, מחלימים ומשפחותיהם על כל רצף, ההתמודדות עם נכויות / מחלה כרונית / מחלה מסכנת חיים. היכרותי הרחבה בתחום הבריאות הניסיון הרב שרכשתי מאפשרים לי לשקף לחולה ולמשפחתו את מצבו הנפשי, תוך התייחסות להיבטים פיזיים וכך להתאים את הטיפול הנפשי עבור כל מטופל. תהליך הטיפול הרגשי לצד התהליכים הרפואיים, מסייע לחולים ולמשפחותיהם להתמודד עם מצבם הרגיש, ומאפשר להם לעבד אותו בדרך ליצירת השינוי ושיפור תחושת הרווחה הכללית.
ניסיוני מלמד אותי שהחיבור בין הגוף לנפש וההבנה של המצב הקיים על כל השלכותיו, מסייעים לאדם בהתמודדות בחיי היום יום וניהול המחלה ואף משפרים איכות חיים ותהליכי קבלה והשלמה.
מחלה קשה, נכויות, פגיעה טראומטית, אובדן ושכול ומצבים נפשיים נוספים (כגון : מתח, חרדה, דיכאון) - מזמנים התמודדות עם מחשבות, שאלות, תהיות ורגשות רבים. אתם לא חייבים לעבור את זה לבד. אני כאן בשבילכם !
ברגשי הערכה,
נעמה.


השכלה אקדמית

השכלה אקדמית :
תואר ראשון בסיעוד (BN) - אוניברסיטת בן גוריון בנגב.
תואר שני בעבודה סוציאלית (MSW) - אוניברסיטת בן גוריון בנגב.
פסיכותרפיה - אוניברסיטת בן גוריון בנגב, בי"ס ללימודי המשך ברפואה.
עקרונות ותהליכי הדרכה בעבודה סוציאלית - אוניברסיטת בן גוריון בנגב, המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ.

ניסיון מקצועי :
כ-15 שנים במערכת שירותי הבריאות תחילה כאחות ובהמשך כעו"ס. בין המחלקות בהן עבדתי נמנות המחלקה לבריאות הנפש והמחלקה האונקולוגית.
מרכז תמיכה לחולי סרטן ובני משפחותיהם - באר שבע.
הוספיס בית - באר שבע.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם נעמה חייט