<<חזור לחיפושסבסטיאן פוקסמן


סבסטיאן פוקסמן

פסיכולוג קליני מומחה


מאמין שהתהליך הטיפולי מקל, מרגיע ומאפשר שינוי. הזדמנות להעמיק ההיכרות האישית והבין אישית, להתחבר לרצונות משמעותיים, להתגבר על קשיים או להתמודד עמם באופן יעיל ובטוח יותר.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,נכויות ומחלות כרוניות,דיכאון,אבל ואובדן,התמודדות עם משברי חיים,זהות מינית,הדרכת הורים,חרדה,פוסט טראומה.


צור קשר עם סבסטיאן פוקסמןשלום וברוכים הבאים,
אם אתם נמצאים כאן, ייתכן שיש דברים בחיים שמפריעים לכם, ולמרות שניסיתם להתמודד עימם לבד, הם עדיין נוכחים וגורמים לאי נחת, מצוקה או סבל. ככל הנראה אתם שוקלים להיעזר באיש מקצוע.
כל הכבוד, ההחלטה לפנות לעזרה לא פשוטה ודורשת אומץ, וההתעניינות היא הצעד הראשון בכיוון הנכון .
שמי סבסטיאן פוקסמן, אני פסיכולוג קליני מומחה. בעל ניסיון רב באיבחון וטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים. במהלך השנים עבדתי במסגרות ציבוריות ופרטיות, עם מגוון רב של אוכלוסיות בטווח רחב של קשיים והפרעות נפשיות. כמו כן אני מנוסה בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם נכויות פיזיות שונות והורים לילדים עם צרכים מיוחדים.
בעבודתי אני מטפל בגישה דינמית, יחד עם שילוב כלים התנהגותיים במידת הצורך. זאת תוך שימת דגש על הקשבה למטופל ולצרכיו, שיתוף המטופל בתוכנית ובמטרות הטיפוליות.
אם יש משהו שהייתם רוצים לדבר עליו, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר ואשמח לתאם פגישה על מנת להקשיב, להבין ולעזור. הקליניקה שלי נמצאת במיקום מרכזי בקרית ביאליק ובכרמיאל. אני מטפל בילדים, בני נוער ומבוגרים ומקבל הורים לטיפול והדרכת הורים.תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה (בהצטיינות) במגמה לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת דל סלבדור ארגנטינה.
התמחות קלינית בתחנה לבריאות הנפש נהריה ובמחלקה פסיכיאטרית פתוחה ביה"ח זיו בצפת. פסיכוטרפיה פרטנית וקבוצתית ואיבחון פסיכודיאגנוסטי.
בעבר, פסיכולוג מערך בהוסטלים, טיפול בבני נוער פוסט-אישפוזיים, במבוגרים בעלי אינטליגנציה גבולית ומבוגרים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. טיפול פרטני, טיפול קבוצתי והדרכת צוותים מקצועיים.
כיום פסיכולוג בבי"ח מזרע, מחלקה אמבולטורית (נהריה). פסיכוטרפיה פרטנית וקבוצתית ואיבחון פסיכודיאגנוסטי.

<<חזור לחיפוש