חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

כולנו נקלעים למצבים מאתגרים בחיים. אני מאמינה בטיפול רגיש וממוקד המתייחס לצרכים של האדם הפונה לטיפול. מזמינה אתכם למרחב טיפולי בו השיח נעשה בגובה העיניים, בשקיפות ופתיחות.

תחומי התמחות

חרדה, טראומה, דכאון, בעיות חברתיות, משברי חיים, קשב וריכוז... טיפול בילדים, נוער ומבוגרים,הדרכות הורים ואנשי טיפול.

  • אזור טיפול:   באר שבע
  • כתובת:   באר שבע, דימונה, דרום
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות סיגל מצליח

אני סיגל, נשואה ואמא לשלושה. אני ילדית הארץ ומתגוררת בדימונה.

בוגרת תואר ראשון ושני במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון. מיד עם סיום לימודי התואר השני, עברתי ללימודי cbt. אני בוגרת התכנית בחסות אוניברסיטת בר אילן בפסיכותרפיה CBT. משם העמקתי בלימודים מתקדמים בטיפול CBT עם הורים וילדים.
כמו כן, אני בוגרת קורס הדרכה במכללת ספיר, עשיתי מגוון הכשרות והסמכות במשרד הרווחה ועשרים שנות עבודה בשטח. בעשרים השנה האחרונות עבדתי במסגרות רווחה, חינוך ובריאות. ניהלתי מרכזים טיפוליים בדימונה וירוחם.

במקביל לעבודת הניהול, אני מטפלת בילדים ומבוגרים עם מגוון אתגרים, מקיימת הדרכות הוריות במגוון רב של תחומים: קשב וריכוז, הפרעות נפשיות, משברי חיים, חרדות ועוד.

כיום הנני עובדת כעובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית במרפאה לבריאות הנפש לילדים ונוער בבאר שבע. זהו שירות חדש של קופת חולים כללית ואני עוזרת לפתח את השירות. הבחירה להישאר כחלק מנותני השירות במגזר הציבורי מאפשרת לי להגשים את השאיפה שלי להנגשת שירות איכותי ומקצועי גם למגזר הציבורי וגם לאוכלוסיות שאינן יכולות לשלם באופן פרטי.

במשך שנות עבודתי כמטפלת ופסיכותרפיטסית, אני עובדת בקליניקה בדימונה ובבאר שבע ועובדת כעצמאית עם ארגונים ועמותות שונות כגון משרד הבטחון, מחלקות רווחה, עמותות העוסקות בשכול ואובדנות ועוד. בנוסף, אני מדריכה עובדים סוציאליים ומטפלים העובדים עם ילדים ומשפחות באזור הדרום.

התפיסה המקצועית שלי כוללת ראייה של "משפחה במרכז". ראייה של המשפחה כמערכת שלמה הכוללת לא רק קשיים ואתגרים אלא גם חוזקות, כוחות, סוכני שינוי ועוד. אני מלווה את המשפחות אל הפתרון תוך רגישות, שקיפות מלאה ואותנטיות.


השכלה אקדמית

תואר ראשון ושני בעבודה סוצילאית
פסיכותרפיה cbt


ניסיון מקצועי


צור קשר עם סיגל מצליח