חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מציעה טיפול נפשי מקצועי בגישה פסיכודינמית עדכנית המעוגנת בניסיון קליני ובידע עשיר ומעמיק, תוך התאמה לייחודיות של כל פונה. הטיפול מתנהל באווירה תומכת אך מאתגרת המעודדת צמיחה ושינוי.

תחומי התמחות

התמודדות עם משברים, מערכות יחסים, גיבוש זהות ועצמאות, דימוי עצמי, חרדה, דיכאון, דיכאון אחרי לידה, טראומה ואובדן

  • אזור טיפול:   

    רמת גן,גבעתיים
  • כתובת:   

    מעלה הצופים רמת גן
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות סיון בן ארי

פסיכותרפיסטית, עו"ס קלינית MSW, מטפלת בקליניקה פרטית ובמגזר הציבורי.
בעלת ניסיון רב בעבודה עם עם נשים וגברים במגוון מצבי חיים, כגון התלבטויות וקונפליקטים, קשיי תפקוד וקשיים במערכות יחסים ובקשרים אינטימיים, קושי בגיבוש זהות, התמודדות עם דיכאון וחרדה, טראומות, משברים ואובדן ועוד.
לעיתים קרובות פונים אלי לטיפול גם אנשים שמתפקדים היטב בעבודה ובמשפחה, ועם זאת משהו מציק להם או חסר להם – תחושה של חוסר סיפוק, חוסר שקט פנימי, תהיות ובלבול סביב זהות ודימוי עצמי, תשוקה למשהו נוסף, לחיים בעלי משמעות, למימוש עצמי ועוד.
בעלת ניסיון רב בעבודה עם סטודנטים ואנשים צעירים המתמודדים עם אתגרים הקשורים לתחילת חייהם כבוגרים, כמו יציאה מבית ההורים ובניית זהות נפרדת, תהיות לגבי כיוון מקצועי והתלבטויות בנוגע לזוגיות.
מציעה מחיר מוזל לסטודנטים ומטפלים בתחילת דרכם.


השכלה אקדמית

עובדת כפסיכותרפיסטית בקליניקה הפרטית שלי, עם משרד הביטחון, ובעמותה לילדים בסיכון, לאחר שנים ארוכות בהן עבדתי בעמותת "עמך".
בעלת הכשרה מעמיקה בטיפול פסיכודינמי, בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב (מסלול תלת שנתי). בוגרת לימודי המשך בטיפול בילדים ונוער במרכז ויניקוט (מסלול דו שנתי).

MSW במגמה קלינית, אוניברסיטת חיפה.
BSW, אוניברסיטת בר אילן.
BFA באמנות, School of Visual Arts, New York.


ניסיון מקצועי


צור קשר