ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על עדיאל איתן

מטפל CBT, בעל ניסיון רב בטיפול הומניסטי למבוגרים ומתבגרים גם ADHD, הפרעות שינה, OCD, דיכאון, הדרכת הורים, התמודדות נפשית עם מחלה, טיפול בחרדות


תחומי התמחות

עו''ס קליני (MSW) ופסיכותרפיסט, מתמחה בבריאות הנפש ומטפל במבוגרים ובני נוער, מטפל בחרדה ופוביה, דיכאון, הדרכת הורים, התמודדות עם משברי חיים וטיפול במתבגרים

 אזורי טיפול

מרכז, תל אביב, בת ים, רמת גן חולון, ראשון לציון ואונליין

אמיר דרורי 12, חולון  טיפול לקהילה הגאה הקהילה הגאה

  עברית     12 ומעלה מתבגרים ומבוגרים
אונליין  


קצת יותר אודותי

שמי עדיאל, עובד סוציאלי קליני (MSW), מתמחה בבריאות הנפש ומטפל במבוגרים ובני נוער בקליניקה בחולון ובטיפול מקוון ב-ZOOM. בין היתר, מנחה קבוצות לנוער בסיכון ונוער עם צרכים מיוחדים ומנחה סדנאות כתיבה טיפוליות בגישת מיינדפולנס.

בניסיון התעסוקתי עובד כעו"ס פנימייה (שהיא מסגרת קצה-חלופת אשפוז) לבני נוער עם הפרעות התנהגות קשות.

בעבודתי מנוסה הן בפסיכותרפיה ארוכת טווח והן בפסיכותרפיה ממוקדת קצרת טווח.

אני מטפל בגישה אינטגרטיבית המשלמת את הגישה ההומניסטית, גישת CBT, שתעזור לך לעבור תהליך של שינוי חשיבתי, כשבסופו של הטיפול את/ה תפתח דפוסי חשיבה בריאים יותר ותצליח/י להניע את עצמך לחולל שינוי משמעותי מתוך מניע של הגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל הקיים הנשען על מוטיבציה פנימית.

אז אם אתם מרגישים לא מסופקים מהחיים, שעברתם משבר שמלווה בתחושת דכדוך, דיכאון וחרדה או תחושת תקיעות בעבודה/בזוגיות או בכל תחום אחר בחיים אני יותר ממזמין אתכם להצטרף אליי למסע משותף שבו תוכלו לזכות שוב בחיים שלווים ומספקים יותר ומלאי עשייה.

"אני המאמין שלי"

אני מאמין שאחד הדברים שחשובים בטיפול הוא יצירת קשר המבוססת על אמון, סקרנות, אמפטיה, אוטונומיה ותחושת ביטחון. במהלך הטיפול אני מקשיב לך ומנסה להבין יחיד איתך את הסיטואציה או הקושי שאת/ה מעלה בטיפול מתוך מקום של יצירת דיאלוג אותנטי בגובה העיניים, כנה ולא שיפוטי.

הדגש שאני שם בטיפול הוא על גישת הכוחות, והבלטת הכוחות הטמונות בכל אדם מול מצבי היום יום היכולים להיות מאוד מאתגרים כאשר הפוקוס הוא על הכאן ועכשיו באהבת האדם ביצירת קרקע בטוחה ללמידה, צמיחה, התפתחות והתפכחות. טיפול הינו תהליך שנעבוד ביחד כשותפים, מה שיקנה תחושת ביטחון והדגשה של הכוחות הקיימים והרגשת מרחב בטוח בטיפול.

במהלך הטיפול אנו נתבונן ביחד, ננסה להתגבר על חסמים וקשיים, נלמד להבין מדוע אתה חושב, מרגיש ומתנהג בצורה מסוימת, דרך היכרות מעמיקה עם אירועים שונים בחייך, בעבר ובהווה.

אני מאמין שתחילתו של שינוי התנהגותי נובע מתוך מוטיבציה פנימית של האדם משום שהיא מעניינת או מלהיבה. ככל שאתה תרגיש שתוכן השינוי "קרוב יותר" למה שניתן לכנות מוטיבציה פנימית כך גדל הסיכוי שתצליח להגיע לשינוי משמעותי.

לא מעט אנשים מתמודדים עם מצבים רגשיים שונים כמו חששות, חרדה ותסכול, כשלרוב מדובר בתחושות המלוות בדפוסי חשיבה שליליים. מצב שכזה עשוי להגביר את תחושת החרדה באופן ניכר, וכפועל יוצא גם את היכולת להתמודד עם המצב וגורמים לתחושות קשות.

במהלך הטיפול את/ה תעבור תהליך של שינוי חשיבתי, כשבסופו של הטיפול את/ה תפתח/י דפוסי חשיבה בריאים שישחררו אותך מהסבל ויביא אותך להיות מאושר/ת ומסופק/ת יותר מחייך.

התהליכים המתגבשים בטיפול נפשי הם כמו מסע.

אני מזמין אותך לעבור את המסע ביחד איתי.

מסע הוא מעב ריבן מקומות שונים, לעיתים מסתיים המסע בחזרה לתחנת המוצא, ולעיתים תכליתו הוא מעבר למקום אחר.

לעיתים פוגשים חוויות ומקומות איתם לא באנו במגע וזה יכול לעורר תחושות לא נעימות. להגיע לטיפול זה לעשות בשביל עצמך את הדבר הכי גדול שאפשר – לתת זמן לעצמך לריפוי אמיתי.

כל המעוניינ/ת לעשות את הצעד המשמעותי הזה יותר ממוזמן ליצור קשר.


השכלה אקדמית

* בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה (בהצטיינות דיקן)

* בוגר לימודי Master ב-NLP ומיינדפולנס באוניברסיטת בר-אילן שבמסגרת הלימודים התכנים הבאים:

- רכישת טכניקות עשירות ומגוונות העוסקות במיינדפולנס ודמיון מודרך.

- רכישת טכניקת עבודה בקבוצה (הגדרת מטרה NLP, עבודה על אמונות מגבילות בקבוצה ועוד)

- רכישת מודלים שפתיים מתקדמים לחיבור למשאבים ושחרור אמונות ורגשות שליליים.

- רכישת מודלים שפתים מתקדמים להשפעה וחיבור למוטיבציה.

- רכישת כישורי פרזנטציה – כיצד לעמוד בעוצמה ובביטחון מול קהל.

* בוגר תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (MSW) באוניברסיטת ת"א.

- ביצוע פרקטיקום בקבוצת טיפול במבוגרים במרפאה הפסיכיאטרית לבריאות הנפש, ביה"ח איכילוב.

- קיום הכשרה מעשית בעמותת 'אלה", המתעסקת עם התמודדות נפשית לאובדן ושכול הכוללים מפגשים עם מטופלים (גם בקליניקה וגם בביתם של המטופלים) אשר חוו שכול, טראומה ואובדן (שואה, רצח, מחלות) כאשר תחומי הבעיה היא שכול, אבל, טראומה ומשברי חיים; השתתפות במרכז למידה: מועדון קריאה (אחת לחודש) הדרכה קבוצתית, ישיבות צוות.

בשנה ב' ו-ג' קיום הכשרה מעשית במרפאה הפסיכיאטרית לבריאות הנפש למבוגרים, בביה"ח איכילוב בת"א הכוללים מפגשים עם מטופלים שונים עם אבחנות רגשיות הקשורים לחרדה, לדיכאון, להפרעות אישיות, ולמצבים פוסט פסיכוטיים ואף כאלו אשר השתחררו מאשפוז ובמסגרת ההכשרה ישנם מספר פעילויות כגון:

- החזקת מועדון חברתי (קיום פעילויות שבועיות מגוונות לפגועי נפש)

- טיפול (פרונטאלי ומרחוק) בהפרעות חרדה שונות.

- הדרכה פרטנית ב-CBT וב-ACT

- השתתפות בישיבות צוות של המרפאה אחת לשבוע

- מילוי טפסי סל שיקום והשתתפות בוועדת סל שיקום

- השתתפות במרכז למידה אחת לשבוע

* לימודי פסיכותרפיה הומניסטית במכללת רמת גן

ניסיון מקצועי

בעבר עו"ס קליני בפנימיית "בני ארזים" (שלוחת ילד ונוער) ראשל"צ – פנימייה פוסט אשפוזית (מעון נעול) לבני נוער בגילאי 11-18 עם קשיים רגשיים, התנהגותיים ונפשיים.

במסגרת העבודה ישנם תחומי אחריות רבים כגון:

* טיפול רגשי וקייס מנג'מנט של הנערים.

* התנהלות שוטפת ויומית מול ההורים והרווחות השונות.

* עבודה בצוות טיפולי רב מקצועי.

* כתיבת דו"חות סוציאליים ודו"חות לוועדות תכנון טיפול.

* התנהלות מול ביטוח לאומי.

* מילוי טפסים של שיקום והשתתפות בוועדות השונות.

כיום עו"ס פרט ומשפחה במנהל הרווחה בחולון וגם מטפל בטיפולים רגשיים בקליניקה פרטית בחולון.

בנוסף מרצה ומנחה סדנאות כתיבה טיפוליות תהליכיות וקצרות מועד לילדים עם נוער בסיכון וילדים עם צרכים מיוחדים בגישת מיינדפולנס.

איגודים מקצועיים

איגוד העובדים הסוציאליםפנה עכשיו ל עדיאל איתןהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות