חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עו"ס קלינית ופסיכותרפיסטית . מטפלת בבני נוער החל מגיל 12 (לרבות הדרכות הורים) ובמבוגרים. התמחות בטיפול במצבי משבר, קשיי שליטה וכעסים, טראומה וחרדה.

תחומי התמחות

מצבי משבר, קשיי שליטה בכעסים, התמודדות עם טראומה, הפרעות חרדה, דיכאון, קשיים חברתיים, בעיות במיניות וזהות מינית.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,אונליין
  • כתובת:   הזוהר 32, תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   9
  • טווח גילאים:   נוער מעל גיל 12 ומבוגרים

אודות עדי גודלמן

שמי עדי גודלמן , אני עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית בתל אביב. מטפלת בבני נוער החל מגיל 12 (לרבות הדרכות הורים) ובמבוגרים.
במהלך עבודתי רכשתי ועבדתי עם מגוון כלים טיפוליים, כגון: טיפול ממוקד, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), עבודה עם קלפים טיפוליים וטיפול ממוקד טראומה.
אני מאמינה שרבים מאיתנו סוחבים על כתפנו משא כבד שלעיתים קרובות עלול להכשיל את צעדנו. ההליכה לטיפול פסיכולוגי היא איננה מובנת מאליה. ישנו חשש מחוסר הוודאות הטמון בטיפול פסיכולוגי וכן הקושי לדבר את שעל הלב אל מול אדם איתו אין כל היכרות מוקדמת . אך במידה ואתה קורא שורות אלו וקיבלת החלטה אמיצה לא להישאר לבד עם הקושי, כנראה שיש בך את הכוח לחולל שינוי בחייך.
טיפול רגשי מאפשר התבוננות פנימית לצורך צמיחה ושינוי. במסגרת עבודתי הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי יצא לי ללוות הרבה נערים ומבוגרים שכבר בפגישה הראשונה תארו את הקושי שלהם לשתף את שעל ליבם. קושי לתת ביטוי לתחושות ורגשות אליו מצטרפים לעיתים חוויות של בדידות, או קושי להאמין ולסמוך על האחר. מניסיוני גם כשקשה לבטא את הרגשות והמחשבות, במסגרת של טיפול רגשי ניתן לקבל את ההזדמנות לתת מקום לבלבול ולכאב ולהבין את הסערה הפנימית המתחוללות בתוכנו. במסגרת מקום בטוח ועם הרבה סבלנות כל אחד יכול להצליח לבטא עצמו גם אם זה נראה בתחילת הדרך כמו משימה בלתי אפשרית. אני מאמינה שהיכולת לתת מקום וביטוי לרגשות זה המפתח להתבוננות, צמיחה ושינוי.
ועוד מילה לגבי ההשקפה שלי בכל הקשור לטיפול במתבגרים.
בגיל ההתבגרות המתבגר נמצא בעין הסערה. מתחיל לעסוק בעיצוב וגיבוש הזהות שלו. מפלס דרכו בצמתים משמעותיות והתמודדויות מורכבות מול המכשולים שבדרך. גם כשמתבגרים מורדים ובועטים, הם זקוקים להרבה הכלה ותמיכה על מנת לצאת בבטחה מהסערה שנקראת "גיל ההתבגרות". השיח שלי איתם יהיה תמיד בגובה העיניים ומבוסס על כבוד ושותפות. חשוב לזכור שלהורים יש חלק מרכזי בתהליך הטיפולי וביכולתם לעזור לבנם לעבור את הסערה בבטחה ולצמוח.
אז אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לליווי רגשי בעת הזאת או לחילופין אתם הורים למתבגר שמתקשים ליצור עם ילדכם תקשורת מקדמת, או מתלבטים ביחס להתפתחות הרגשית שלו, אתם מוזמנים ליצור קשר ולא להישאר לבד עם הקשיים.


השכלה אקדמית

לימודי פסיכותרפיה דינמית, במסלול התלת שנתי בביה"ס לפסיכותרפיה "יישומים קליניים".
לימודי פסיכותרפיה ממוקדת וקצרת מועד, במסלול התלת שנתי בביה"ס לפסיכותרפיה "יישומים קליניים".
בעלת תואר BSW ו- MSW בעבודה סוציאלית אוניברסיטת אריאל.
בעלת תואר BA בפסיכולוגיה וסוציולוגיה, המכללה האקדמית ת"א-יפו.
קורס הדרכה למדריכי סטודנטים בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל אביב.
קורס לטיפול בנערים פוגעים מינית.
השתלמות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) ייעודי לבני נוער
השתלמות מתחום הסכמה תרפיה
קורס הדרכת הורים - מודל הסמכות החדשה.


ניסיון מקצועי

מטפלת מזה 10 שנים. כחלק מעבודתי טיפלתי בבני נוער ומבוגרים שהתמודדו עם מגוון קשיים והפרעות לרבות קשיי שליטה בכעסים והתנהגויות אימפולסיביות, התמודדות עם טראומה, הפרעות חרדה, דיכאון, הפרעות התנהגות, התמכרויות, קשיים ביחסים עם בני המשפחה וקשיים חברתיים.
טיפלתי רגשית בנוער עובר חוק. טיפול הכולל בתוכו טיפול פרטני, טיפול קבוצתי, אבחון לסיכון וצרכים וכן ייעוץ והדרכה הורית. במסגרת עבודתי זו טיפלתי בבעלי הפרעות התנהגות (כגון ODD), הפרעת קשב וריכוז (ADHD), קשיים בוויסות ושליטה בכעסים, לקויות למידה ובעיות חברתיות. כמו כן הדרכתי סטודנטים בתחום העבודה הסוציאלית.
לפני כן רכזתי תחום טיפול בדיור מוגן לנפגעי נפש המשתלבים בקהילה. במסגרת תפקיד, טיפלתי במתמודדים עם לקות נפשית והדרכתי את מדריכי השיקום שליוו אותם בתהליך השיקומי.
בנוסף, צברתי ניסיון קליני בטיפול במבוגרים נפגעי נפש במרפאות לבריאות הנפש רמת חן, מחלקת טראומה וכן במרפאה לבריאות הנפש בבסיס הדרכה צה"לי.


צור קשר עם עדי גודלמן