חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עובד עם מבוגרים, מתבגרים, וקבוצות טיפוליות. אני מקווה שהעמוד יעזור לך להכיר אותי ואת הדרך המקצועית שלי קצת יותר, ויקל עליך להחליט האם אני מתאים עבורך.

תחומי התמחות

חרדות, דיכאון, טיפול בוידאו, אובדן ואבל, הגיל השלישי, פוסט טראומה, זהות מינית, משברי חיים, CBT, mindfulness.

  • אזור טיפול:   רמת גן,בקעת אונו, ת''א, גבעתיים, טיפול אונליין
  • כתובת:   כפר אז"ר
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח מחירים:   300-450

אודות עומר זילברמן

מתי פונים לפסיכולוג?

אנשים פונים לפסיכולוג בד״כ כשהם נתקלים בבעיה, מצב, או תחושה שהם לא מצליחים לשנות או להתמודד עמם. במילים אחרות כדי להפחית סבל נפשי. בעבר הליכה לפסיכולוג לוותה בסטיגמה שלילית, אולם היום יש שינוי בתפיסה, והליכה לפסיכולוג נתפסת כדבר נורמלי ואף חיובי. למרות השינוי, זה הגיוני להרגיש חשש או התלבטות לפני פניה לפסיכולוג.
אני מאמין שכמו שאנחנו משקיעים משאבים רבים בשמירה וטיפוח הגוף שלנו (תפריט מאוזן, כושר, חיסונים, וכו׳), אנחנו צריכים להשקיע זמן בטיפוח הנפש שלנו, במה שאנחנו מכניסים, איך אנחנו מעבדים ואיך אנחנו מגיבים.
חלק מהסיבות שמביאות אנשים לפסיכולוג הן רצון להתפתחות אישית ולהכרות עצמית גבוהה יותר, שינויים בחיים, אובדן, טראומות, חרדות, לחצים, מצב רוח ירוד, תמיכה ביקרים לנו, קשיים בזוגיות, במערכות יחסים, בעבודה ועוד...
המטרות של מפגשים עם פסיכולוג יכולות להיות התפתחות אישית, יכולת התמודדות טובה יותר עם קשיים כלליים, פיתוח היכולת הבין אישית, חיים מלאים יותר, התגברות על חרדות, שיפור מצב הרוח והערך העצמי ועוד.

מה קורה כשנפגשים?

פגישה עם פסיכולוג מתנהלת במתכונת של שיחה. בד״כ הפגישה או שתי הפגישות הראשונות משמשות להיכרות, ובהן שני הצדדים ״בודקים״ את מידת ההתאמה ביניהם, וקובעים מטרות ותוכנית להמשך. בהתאם למה שהוחלט ממשיכים להיפגש, בד״כ פעם בשבוע. בחלק מהטיפולים ניתנות הנחיות לפעולה בין הפגישות, כשכל הדברים נעשים דרך שיח והסכמה משותפת תוך הבנה של המטרה שלהם.

כפסיכולוג קליני יש לי הכשרה מעמיקה ומקיפה בתחום הנפש, הקשיים הנפשיים והכלים אותם ניתן לתת כדי לעזור לאנשים. בפועל אני מאמין שכל תהליך פסיכולוגי מוצלח מתחיל בקשר וביחסים שנוצרים בין שני אנשים (או יותר, בקבוצה טיפולית).
אני רואה את התהליך במפגש אשר מתנהל בגובה העיניים, בפתיחות ובשקיפות בנוגע למה שקורה. כולנו מעט שונים אחד מהשני ולכן אני מנסה להתאים יחד עם כל אחד או אחת את התהליך שיתאים עבורם, תוך נסיון להבין מה המטרות קצרות וארוכות הטווח שהיא או הוא רוצה להגיע אליהן. לשם כך אני משלב כלים שונים ושיטות טיפול מגוונות אותם רכשתי במהלך השנים.

עוד קצת עלי:

אני בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מהאוניברסיטה העברית, ובעל מומחיות בפסיכולוגיה קלינית (מספר רשיון 126092).

במשך השנים עבדתי וטיפלתי במגוון מסגרות ואוכלוסיות. במרפאה הפסיכיאטרית בבי״ח הדסה עין כרם טיפלתי במקרים של הפרעות אכילה, פגיעה מינית ועוד. בעמותת ״עמך״ היתה לי הזכות לטפל בניצולי שואה ובני הדור השני ועל כך אני חש הכרת תודה רבה. בעבודתי שם צברתי ידע רב בטיפול באנשים מבוגרים ומבוגרים מאוד. במחלקה הסגורה למבוגרים בבי״ח גהה טיפלתי במקרים מורכבים, אנשים עם הפרעות קשות, וליוויתי את בני משפחותיהם לאורך תקופת האשפוז הקשה והטראומטית. ברוב המסגרות בהן עבדתי, הנחיתי קבוצות טיפוליות וכמו-כן אני מרצה בקורס דינמיקה קבוצתית במכללה האקדמית ת״א יפו.

לאתר שלי


השכלה אקדמית

מספר רשיון בפסיכולוגיה: 126092

השכלה אקדמית:
- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים
- תואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל אביב-יפוניסיון מקצועי

- פסיכולוג בעמך, העמותה הישראלית לטיפול בניצולי שואה ובני הדור השני
- שירותי ייעוץ לסטודנט למכון הטכנולוגי בחולון
- פסיכולוג במחלקה הסגורה בבית חולים גהה
- טיפול במרפאה הפסיכיאטרית בבי״ח הדסה עין כרם
- יועץ פסיכו-סוציאלי בארגון איגי
- מנחה קבוצות בקורס דינמיקה קבוצתית במכללה האקדמית תל אביב יפו
- פסיכולוג בקליניקה הגאה במרכז הגאה
- קליניקה פרטית


צור קשר עם עומר זילברמן