חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

בעלת נסיון רב בטיפול עם בני נוער ומבוגרים החווים משבר, מתמודדים עם קושי ורוצים לשפר את איכות חייהם. הטיפול באמצעות שיחה ואפשרות לשימוש בחומרי אמנות בהתאם לצורך של המטופל.

תחומי התמחות

מבוגרים ובני נוער (מגיל 11). דכאון, חרדה, ויסות רגשי, קשיים ביחסים בינאישיים, אבל ואובדן, התמודדות עם משברי חיים.

  • אזור טיפול:   חדרה , פרדס חנה, שדות ים והסביבה.
  • כתובת:   חדרה ושדות ים
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   7
  • טווח גילאים:   בני נוער ומבוגרים

אודות עינב טובי

שמי עינב ואל הטיפול הגעתי מתוך אהבה גדולה לאנשים, רצון להבין את הנפש וחיבור עמוק אל עולם היצירה.
אני מאמינה שבידי כל אחת ואחד, נמצאת הידיעה הגדולה ביותר לגבי עצמו, אלא שלעיתים האמת נסתרת מאיתנו. אם נצליח "לפזר את העננים" ונלמד להיות קשובים אל עולמנו הפנימי, נוכל לשפר את חיינו וליצור שינויים שיטיבו עמנו. לשם כך, אני משתמשת באמצעים מילוליים וכאלו שאינם בהכרח מילוליים כמו חומרי אמנות, משחק והתבוננות בחלומות. טיפול מסוג כזה, בתוך מרחב בטוח וקשר מיטיב, יכולים להביא את האדם לתהליך חיובי, משמעותי ועמוק.

מטפלת בקליניקה בחדרה ובקליניקה בשדות-ים.


השכלה אקדמית

את הכשרתי כמטפלת באמצעות באמנות רכשתי באוניברסיטת חיפה- תואר שני- MA; תרפיה באמנות
כיום אני נמצאת בלימודי פסיכותרפיה יונגיאנית- המרכז האקדמי רופין. לימודים אלו מאפשרים לי להעמיק את הידע וההבנה שלי את נפש האדם לפי התיאוריה של יונג והיכולות המקצועיות שלי בתחום הטיפולי משתכללות.


ניסיון מקצועי

כמטפלת באמצעות אמנות התמקצעתי ועבדתי מספר שנים בבתי חולים פסיכיאטריים עם מבוגרים (גיל 18 ומעלה). בשנים האחרונות טיפלתי בבני נוער עם קשיים נפשיים, רגשיים והתנהגותיים במסגרת בית ספר לחינוך מיוחד (נפשי). בנוסף לאלו, בשנים האחרונות אני מטפלת בקליניקה פרטית בבני נוער ומבוגרים.


צור קשר עם עינב טובי