<<חזור לחיפושעליסה הראל


עליסה הראל

פסיכותרפיסטית (CBT) מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת


M.S.W פסיכותרפיסטית פרטני, זוגי ומשפחתי מוסמכת ומנוסה. טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT. שילוב של טיפול דינמי וקצר מועד CBT במגוון מצבי התמודדות ומשבר. קליניקה בנס ציונה


תחומי התמחות:
חרדה, דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים.


צור קשר עם עליסה הראלעליסה הראל

פסיכותרפיסטית
מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT)

אני פסיכותרפיסטית (CBT) פרטנית זוגית ומשפחתית מוסמכת, עם ניסיון רב במגוון מצבי משבר:
ברמה הזוגית: אובדן, קשיים במציאת בן זוג, קשיים בתקשורת, ריבים ומתחים בקשר הזוגי, בגידות ומשברי אמון לידת ילד, שכול. מטפלת בקהילה ההומו לסבית.
ברמה הפרטנית: התמודדות עם חולי, כאב, טראומה, חרדה, דכאון, OCD-הפרעה אובססיבית קומפולסיבית, וויסוט רגשי, שליטה בכעסים, חרדה חברתית, , התמכרויות, דחיינות אגרנות, הפרעות שינה, טראומה, PTSD -פוסט טראומה. חוסר מרוצות והנאה מהחיים.
בטיפול הזוגי
מומחית בטיפול במצבי משבר בחיי הפרט, הזוגיות והמשפחה. אני משלבת בין מקצועיות, יצירתיות והתאמת הטיפול באופן אישי לאופי והצרכים הספציפיים של המטופלים על מנת לצאת מהמלכוד, ולבצע תהליך של שינוי שבסופו איכות החיים טובה יותר – לחיות חיים בריאים בעלי משמעות, כל זאת תוך יצירת קשר בין אישי.
המשבר מאפשר הזדמנות לצמוח וליצור זוגיות עשירה ומספקת. אולם, אין קיצורי דרך בחיים ויש לעבור לגעת ולהתמודד עם הקושי להכיר וללמוד אותו.
פרטים נוספים באתר שלי.
בטיפול הקוגניטיבי התנהגותי CBT
במהלך טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT, נגלה יחד עם המטופל, ונחשוף את סגנון החשיבה והאמונות אשר בונות את ההמשגה הקוגניטיבית. אח"כ בודקים את יעילותה והתאמתה בחיי היומיום. כאן נגלה לרב, כי סגנון החשיבה והפרשנות, היא זו שמשפיעה על התנהגותו של האדם ופוגעת באיכות חייו (מייצרת חרדה, דיכאון וכו)..
בכל אחד מאיתנו קיים הפוטנציאל האישי לצמיחה, קידום ומימוש עצמי. תפקידי כמטפלת לסייע למטופל לראות זאת בעצמו ולצייד אותו בארגז כלים שונה ומגוון כדי שיוכל לצאת מהמצוקה או המשבר בו נמצא, למקום אישי טוב מתפקד וחיובי.

ה"אני מאמין"
הטיפול הינו מסע אישי ו/או זוגי ממנו ניתן לצמוח, לגדול ולהתחבר לכוחות הפנימיים שקיימים בכל אחד מאתנו. חלק ממסע זה הוא לזהות את הדפוסים הגורמים לתקיעות בחיינו במישור האישי והזוגי ולחפש יחד את הכלים המאפשרים לצאת מתקיעות זו, להפוך להיות הבימאים של חיינו, בעולם מודרני זה וליצור תסריט חדש תוך כדי לקיחת אחריות על חיינו והחזרת השליטה על עצמנו.
הטיפול מכוון לסייע לנו להרחיב את הדרך בה אנו מתבוננים על עצמנו ועל הסובבים אותנו, להכיר ביכולות שלנו, ולרכוש כלים יעילים על מנת להתמודד בדרך נכונה ומתאימה יותר עבור כל אחד מאתנו.
המשבר הוא למעשה "הזדמנות" ליצירת שינוי, ממנה ניתן לצמוח, "לעשות משהו אחר" בחיי המטופל\הזוג \המשפחה על ידי המפגש הטיפולי.


עליסה הראל
פסיכותרפיה
מטפלת פרטני, זוגית ומשפחתית מוסמכת.
מטפלת קוגניטיבית התנהגותית (CBT).
נייד 052-6794849
http://www.alisa.co.il


MSW תואר שני מאוניברסיטת חיפה- התמחות בטיפול זוגי משפחתי (מס רשיון 16315)

מטפלת מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי

התמחות בטיפול משפחתי במרכז 'Tavistock clinic', לונדון, אנגליה

התמחות באלימות במשפחה

פסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבי (CBT) תל השומר

ניסיון מקצועי
* פסיכותרפיסטית
* מטפלת התנהגותית קוגניטיבית CBT.
* מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.
* מטפלת בקליניקה פרטית בנס ציונה.

הכשרה והשתלמויות:

השתלמות בוויסוט רגשי (שליטה בכעסים)
השתלמות CBT התמודדות עם אובדן שכול טראומה, ו- PTSD
Internal Family system (IFS)
EFT)) Emotion Focused Therapy
השתלמות בהתערבות ממוקדת שינוי על פי ה AEDP- טיפול חוויתי דינמי
השתלמות בFOCUSING
הדרכת הורים, סמכות הורית ו.CBT
שיקום הסמכות ההורית.
הגישה הפוסט מודרניסטית והגישה הנרטיבית בטיפול.
פסיכותרפיה דינמית, קצרת מועד.

<<חזור לחיפוש