חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

קליניקה בצור משה וברעננה, בשפות עברית או אנגלית, מגיל 6 ומעלה, מבוגרים והגיל השלישי. לרבות על רקע של טראומה, דיכאון וקשיים אישיים ורגשיים, חרדה, הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם ועוד.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,טראומה,חרדה ופוביה,לקויות למידה קשב וריכוז,התמודדות עם משברי חיים,נוער, מבוגרים,קשישים,

  • אזור טיפול:   שרון,רעננה
  • כתובת:   רעננה / צור משה
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   3
  • טווח גילאים:   גיל 6+, מבוגרים וגיל הזהב
  • טווח מחירים:   אני מעדיף לא לפרסם מחיר

אודות עמרי אופק לוזון

מטפל מוסמך ביבליותרפיה (MA) מאוניברסיטת חיפה, פסיכואנליטיקאי, חבר בג'יאפ - נלס, החברה הישראלית לפסיכואנליזה באסכולה הלאקאניאנית החדשה, ודוקטורנט במדעי התרבות עם מיקוד בפסיכואנליזה וספרות.

ניסיון בבריאות הנפש, טיפול במבוגרים (כולל הגיל השלישי), לרבות עבודה עם טראומה, דיכאון וקשיים אישיים ורגשיים אחרים. כמו כן, טיפול בילדים עם הפרעות קשב וריכוז, הפרעות התנהגותיות או קשיים רגשיים, עם רקע בתחום החינוך המיוחד, אוטיזם וקשיים אישיים ורגשיים אחרים, לרבות בעלי רקע פסיכיאטרי.

בין תחומי הטיפול נכללים: טיפול פסיכואנליטי, ביבליותרפיה, טיפול פרטני, טיפול רגשי, טיפול דינמי, טיפול באנגלית, טיפול בבעיות קשב, טיפול בילדים, טיפול בנוער, טיפול זוגי, הדרכות הורים, טראומה,

שפות: הטיפולים יכולים להתקיים בעברית או באנגלית.


השכלה אקדמית

מטפל מוסמך ביבליותרפיה (MA) - הבעה ויצירה, אוניברסיטת חיפה.
תואר שני בספרות אנגלית (MA) - אוניברסיטת תל אביב.
דוקטורנט במדעי התרבות (PhD) עם מיקוד בפסיכואנליזה וספרות - אוניברסיטת תל אביב.
תואר ראשון במנהל עסקים (BA) עם התמחות במשאבי אנוש וייעוץ ארגוני, מכללת רופין.
לימודים בסקציה הקלינית "הרשת הלאקאניאנית", בחסות המחלקה לפסיכואנליזה, אוניברסיטת פריז VIII.


ניסיון מקצועי

פסיכואנליטיקאי , מטפל מוסמך ביבליותרפיה (MA) מאוניברסיטת חיפה ודוקטורנט במדעי התרבות עם מיקוד בפסיכואנליזה וספרות.

עובד עם גילאים שונים - מילדים ונוער ועד מבוגרים (כולל הגיל השלישי). בין אם מדובר בקושי נקודתי או תחושת מועקה או חרדה אשר מורגשת כאין ברירה, או סבל עז אשר אינו מאפשר, חוסם או מקשה, לצד תחושות רגשיות עזות או מחשבות מטרידות, דיכאון או מחשבות קשות. חשוב לפנות מקום לדיבור, ולנסות למצוא מתווה שעובד טוב יותר עם הקושי. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת היכרות בטלפון, אפשר גם לפנות בכתב בהודעה אם כך מתאפשר יותר.

שפות: המפגשים יכולים להתקיים בעברית או באנגלית.

Psychoanalyst, Bibliotherapist (MA) with a therapist certificate from Haifa University, PhD student focusing on psychoanalysis and literature.

Working with different ages - from children and youth to adults (also with the elderly). The treatment can be focused on a specific difficulty or a sense of anxiety that feels as lack of options, being stuck, pain or suffering disables, general sensations of inability, or troubling thoughts, depression or harsh sensations. It is significant to enable a place for speech, to try and locate a way to know how to do with that which seems as a difficulty. Contact me by phone, or writing a message if you prefer, to schedule an introductory meeting.

Languages: The meetings can take place in Hebrew or English.


צור קשר עם עמרי אופק לוזון