חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמינה בצורך העמוק שלנו בקשר עם בני אדם ובהשפעה שלו על הרווחה הנפשית ועל ההתפתחות שלנו כיחידים, כזוג וכמשפחה.כולנו ניתקל בקשיים בינאישיים, תפקידי הוא לייצר מרחב בטוח לשינוי

תחומי התמחות

טיפול זוגי ו/או משפחתי,זוגיות פרק ב',קשיי תקשורת ביחסים,טיפול דיאדי,יחסי הורים וילדים,הדרכת הורים,טיפול במתבגרים

  • אזור טיפול:   ירושלים,מודעין
  • כתובת:   מעלה החמישה (אזור מבשרת ציון)
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   10
  • טווח גילאים:   15-60
  • טווח מחירים:   250-350

אודות ענבל גבעון

עוסקת בעיקר בטיפול זוגי, משפחתי, בהדרכות הורים וטיפול פרטני במבוגרים צעירים. כמטפלת זוגית ומשפחתית אני עוסקת בעיקר בעבודה ממוקדת רגש, ביטחון וחיבור עם זוגות, משפחות בהרכבים שונים בתחומים של קשיים בתקשורת המשפחתית, שינויים כגון גרושים, מעברים ושינויים במעגל החיים, עם הורים בתחום של קשיי התנהגות וסמכות הורית, יחסי אחאים, קשיים התפתחותיים ועוד. אני בעלת ניסיון רב בהדרכת הורים וכן בטיפול פרטני במתבגרים ובמבוגרים צעירים. כמו כן, בעלת ניסיון בעבודה עם צוותים חינוכיים, הורים וילדים בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד, עוסקת באבחון פסיכולוגי בשאלות של בשלות לכיתה א', הדלגה ומעברים בין מסגרות חינוכיות, קשיים רגשיים ולימודיים.


השכלה אקדמית

תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב, התמחות בפסיכולוגיה חינוכית, לימודים והסמכה בטיפול משפחתי וזוגי.


ניסיון מקצועי

טיפול זוגי ומשפחתי, הדרכות הורים וטיפול פרטני במבוגרים במספר תחנות לטיפול משפחתי, בשפ"חים ובקליניקה פרטית. כפסיכולוגית בשפ"ח ירושלים ליווי מקצועי של צוותים חינוכיים בבי"ס ובגנים, בחינוך רגיל ובחינוך המיוחד. ניסיון בטיפול, אבחון ועבודה עם הורים לילדים עם קשיים רגשיים ובעיות התנהגות. בעלת ניסיון רב בעבודה עם הורים לילדים בגיל הרך סביב קשיים התפתחותיים, רגשיים והתנהגותיים, זאת דרך הדרכת הורים, טיפול משפחתי או דיאדי. כמו כן, עוסקת באבחונים פסיכולוגיים כגון אבחוני הדלגה, בשלות ועוד.


צור קשר עם ענבל גבעון