חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מאמינה בטיפול כמסע של שניים, במהלכו אנו לומדים להכיר את עולמו הפנימי של המטופל, אמונותיו ומחשבותיו ולהבין כיצד הם משפיעים על חייו. עבודתי היא אקטיבית ונעשית בתוך מרחב בטוח ואמפתי

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   תל אביב
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:  טלפון 

אודות ענבל קריזר

אני פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בבני-נוער, בוגרים-צעירים ומבוגרים, בקליניקה פרטית בתל-אביב. אני מטפלת בגישה הפסיכו-דינאמית ומשלבת כלים טיפוליים נוספים מגישות שונות (לדוגמה: CBT), בעת הצורך. אני סבורה שהטיפול צריך להתאים לאדם ולמטרותיו.

אני מאמינה שהתהליך הטיפולי הוא מסע של שניים- של המטופל ושלי, במהלכו נלמד להכיר לעומק את העולם הפנימי של המטופל, אמונותיו ותחושותיו, ולהבין כיצד הם משפיעים על חייו במגוון תחומים. עבודתי הטיפולית היא אקטיבית ונעשית בתוך מרחב בטוח, אמפתי ולא ביקורתי, אשר מתאפשרים בשל הקשר שנבנה ביני לבין מטופליי. הקשר הטיפולי שנוצר הוא בעל משמעות רבה בעייני, מכיוון שאני מאמינה ביכולתו להוות מקור של כוח בעת התמודדות עם חוויות של מצוקה, כאב ובדידות.

אני בעלת ניסיון טיפולי עם אנשים החווים מגוון התמודדויות: דיכאון, הפרעות מצב-רוח, חרדה, פגיעה בערך העצמי ובדימוי הגוף, קשיים ביחסים בינאישיים, קשיים במיניות ובזהות מינית, התמודדות עם משברי חיים, אובדן, קשיי תפקוד ועוד.


השכלה אקדמית

תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בן-גוריון.
תואר ראשון בפסיכולוגיה ותולדות האמנות, אוניברסיטת תל-אביב.


ניסיון מקצועי

מחלקה פסיכיאטרית בבית-החולים לבריאות הנפש, באר-שבע.
מרפאה לבריאות הנפש בבית החולים קפלן.
אשפוז יום בבית החולים ברזילי.
מרפאה לבריאות הנפש, חולון.
קליניקה פרטית.


צור קשר עם ענבל קריזר