ליצירת קשר
חזרה לדף החיפוש   

בכמה מילים על ענת שפילברג

שמי ענת, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית אני מטפלת במבוגרים. אני מאמינה כי בעזרת הדיבור בטיפול, ההקשבה והאמפתיה יוצרים קשר טיפולי משמעותי, המהווה את הבסיס ליצירת שינוי.


תחומי התמחות

בריאות הנפש,בעיות במיניות וזהות מינית,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים

 אזורי טיפול

תל אביב וגוש דן,רמת גן,גבעתיים

עמינדב 17, תל אביב  טיפול לקהילה הגאה הקהילה הגאה

  עברית     מבוגרים
 קליניקה מונגשת  


קצת יותר אודותי

שמי ענת ואני פסיכולוגית בהתמחות שיקומית, הקליניקה שלי ממוקמת בשכונת ביצרון בתל אביב, המיועדת למבוגרים. הגישה הטיפולית שמנחה אותי היא גישה המשלבת ראייה דינאמית, שמטרתה לחקור ולהבין תהליכים בעולמו הפנימי של המטופל, וטכניקות קוגניטיביות-התנהגותיות, שמטרתן לסייע בהפחתת מצוקה באופן מעשי וממוקד. כמו כן, כמתמחה בפסיכולוגית שיקומית אני ונותנת מקום משמעותי ליחסי הגומלין שבין הגוף והנפש, ושמה דגש על חוויית ה"כאן ועכשיו" . אני מתאימה את סוג ושיטת הטיפול באופן אישי לקשיים אתם מתמודדים הפונים.
אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי הוא מסע של גילוי עצמי, ריפוי וצמיחה, המאפשר להתמודד עם הכאב הרגשי, לשפר את איכות החיים ולבנות מערכות יחסים בריאות ומספקות יותר. הטיפול הפסיכולוגי מיועד למגוון רחב של מצבים וקשיים. אני מאמינה כי טיפול מסייע בהתמודדות עם תקופות משבריות, התלבטויות אישיות או אבל. כמו כן, בהתמודדות עם בעיות המלוות את האדם כמו: מערכות יחסים מורכבות, דפוסי התמודדות בלתי יעילים, חרדות וכן הלאה.


השכלה אקדמית

קורס EMDR (שלב א׳), מכון EMDR ישראל.

קורס DBT, עמיתים.

קורס ACT , מכון מפרשים.

קורס עזרה ראשונה פסיכולוגית, אוניברסיטת אריאל.

תואר שני (.M.A) בפסיכולוגיה, במגמה לנוירופסיכולוגיה שיקומית - האקדמית תל אביב-יפו.

תואר ראשון (.B.A) במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה) - האקדמית תל אביב-יפו.

ניסיון מקצועי

עבדתי במרכז לבריאות הנפש באר יעקב, במרפאות ומחלקות בית החולים. בנוסף, עבדתי במרפאת "נפש לנפש" בבני ברק המתמחה בשיקום פסיכיאטרי ובהנגשה של טיפול לקהילה החרדית. כעת אני עובדת במכון לשיקום נוירופסיכולוגי, בתוכנית למתמודדים עם PTSD במקביל לעבודתי בקליניקה.

איגודים מקצועיים

הסתדרות הפסיכולוגים בישראל   החטיבה לפסיכולוגיה שיקומיתפנה עכשיו ל ענת שפילברגהתכנים והמידע המוצגים באתר זה מספקים מידע בלבד. אין לראות בהם אבחנה ו/או חוות דעת ו/או המלצה רפואית והם אינם מהווים בשום מקרה תחליף לייעוץ עם גורם מקצועי מוסמך.

השימוש באתר או בתכניו הוא על אחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש. שימוש באתר ובתכניו ייחשב כהסכמה מצד המשתמש לתקנון האתר.

כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©נגישות