חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

טיפול פרטני בילדים ובמבוגרים, טיפול דיאדי (טיפול הורה-ילד), הדרכה הורית, טיפול רגשי באמצעות אמנות. מטפלת בגישה דינאמית בשילוב אסטרטגיות קוגניטיביות התנהגותיות.

תחומי התמחות

טיפול דיאדי, הדרכה הורית, בריאות הנפש ושיקום, חרדה ודיכאון, פוסט טראומה והחלמה, משברי חיים, תחושת תקיעות בחיים.

  • אזור טיפול:   חיפה,אונליין
  • כתובת:   מרכז הכרמל, חיפה
  • שפות טיפול:   עברית,רוסית
  • טלפון:  טלפון 
  • שנות ניסיון:   11
  • טווח גילאים:   ילדים ומבוגרים

אודות פולינה איפראימוב

נעים מאוד, שמי פולינה. אני מטפלת בילדים ובמבוגרים בקליניקה פרטית בחיפה. בשירות הציבורי, אני מטפלת בילדים והורים במרכז לטיפול בגיל הרך, ובמרפאה לבריאות הנפש למבוגרים בבית חולים.

בקליניקה אני מציעה טיפול פרטני למבוגרים, טיפול פרטני לילדים, טיפול דיאדי (הורה-ילד) והדרכות הורים, בטווח רחב של קשיים ומצוקות שהחיים מזמנים לכולנו: קשיים ביחסים בין הורים לילדיהם, קשיים בשלבים התפתחותיים של ילדים, קשיים רגשיים אצל ילדים, משברי חיים, חיפוש עצמי, תחושת תקיעות, מצבי דיכאון וחרדה, התמודדות עם פוסט טראומה, קשיים במעבר להורות ולאחר לידה, קושי בקבלת החלטות, והתמודדות עם מגבלה נפשית ותהליכי שיקום.

הגישה הטיפולית שלי מבוססת על עקרונות הטיפול הדינאמי, תוך שילוב אסטרטגיות מגישות קוגניטיביות- התנהגותיות. במפגשים, ניתן לשלב בין טיפול שיחתי לבין טיפול רגשי המבוסס על אמנות, בהתאם לצרכים ולמטרות הטיפוליות.

ניתן לקיים את המפגשים הטיפוליים גם באמצעות זום. הטיפול יכול להתקיים בשפה העברית או הרוסית.

אני מאמינה כי במפגש הטיפולי הקשר האנושי נמצא בלב הטיפול.


השכלה אקדמית

אני בעלת תואר שני MSW בעבודה סוציאלית קלינית (בהצטיינות), ותואר שני MA בטיפול רגשי באמצעות אמנות.


ניסיון מקצועי

לאורך 11 שנות עבודתי, צברתי ידע וניסיון קליני בטיפול ובשיקום בבריאות הנפש של מבוגרים, ובטיפול עם ילדים והורים. עבדתי והתמחיתי בבתי חולים ובמרפאות לבריאות הנפש, בהוסטל לפגועי נפש, בבתי ספר באזורים שונים בארץ ועם אוכלוסיות מגוונות, ובתחנה לטיפול פסיכולוגי התפתחותי בחיפה.


צור קשר עם פולינה איפראימוב