על הספה - פורומי מומחים

פורום גיל ההתבגרות

חטא

פורום גיל ההתבגרות

מנהל פורום רועי אזולאי
רועי אזולאי מנחה הורים ומשפחה פרטני ובקבוצות בגישה האדלריאנית, פורום גיל ההתבגרות
בעל B.A במדעי הרוח והחברה וm.A בחינוך. מאמן אישי ומומחה לגיל ההתבגרות. מנהל פנימייה לנוער בסיכון.

ברוכים הבאים לפורום גיל ההתבגרות.

גיל ההתבגרות הינו שלב בחיים מאתגר, חשוב ובעל השפעה רבה בהתפתחות האדם, בעידן בו אנו חיים האתגר הופך למאתגר שבעתיים, הורים רבים מחפשים כילים ודרכים בכדי להצליח להתמודד עם אתגרי הגיל בצורה מיטבה ובמקביל המתבגרים עצמם רוצים לחוש את חווית הבגרות והעצמאות לה מייחלים משחר ילדותם. הפורום ישמש כקרקע פוריה להעלות סוגיות, שאלות ושיתופים מהתמודדות היום יום עם אתגרי הגיל ובכלל עם החוויה ההורית אשר מתמודדת עם שלב חדש, אחר ולעיתים לא מוכר.

בפורום אתייחס ואתן מענה התחלתי וראשוני לשלל הסוגיות שיעלו כאן, כאשר אתם מוזמנים להעלות סוגיות שונות ומגוונות עימם אתם מתמודדים.

בהצלחה!


שאלה:  חטא  -  (שם בדוי)


שלום, אני כבר עולה לכיתה י ונמאס לי להיות כל כך צבוע אני לא יכול יותר זה קשה. קורה שאני נכשל בדברים אסורים ואחרי זה אני מרגיש רע מרגיש שזה מעשה שלא מתטים לי מעשה שלא היו מעלים בכלל בדעת של כל מי שמכיר אותי שאני יעשה דבר כזה. אני אדם שומר תורה ומצוות ומאוד מחובר לבורא ואוהב ללמוד תורה ולהחכים, אני מרגיש מאוד צבוע על כך שאני עובר על הוצאה לבטלה שזו היא עברה חמורה. אני צריך לקבל עצה, איך אפשר להתמודד מול היצר הזה זה כל כך קשה! בבקשה אם תוכלו לתת לי עצה אני אשמח מאוד. תודה רבה.

תשובה:  חטא - (רועי אזולאי)


שלום רב, לצערי שאלה זו אינה מתאימה לפורום הזה, ומצריכה יותר ייעוץ אישי. בהצלחה
 X