על הספה - פורומי מומחים

פורום הגיל השלישי

פנייה לייעוץ בעת מקרה חירום בשל התפרצות נגיף הקורו

פורום הגיל השלישי

פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי מנהלת פורום שרון האס-שופטי
עובדת סוציאלית וגרונטולוגית, מומחית לגיל זיקנה. בעלת ניסיון רב בטיפול ויעוץ לאדם הזקן ולבני פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי
משפחתו. עובדת בדיור מוגן לאוכלוסיית הגיל השלישי, בו מעניקה טיפול ויעוץ אישי, זוגי ומשפחתי ומייעצת במגוון רחב של שאלות והתמודדויות הכרוכות עם גיל זיקנה.

בפורום זה אתן מענה לשאלות מגוונות הקשורות לגיל הזיקנה. גיל זיקנה מזמן לאדם המזדקן ולבני משפחתו התמודדויות רבות, שברובן קשורות בשינויים תפקודיים ובצורך להסתגלות והתאמה למצבי חיים חדשים: שינויים פיזיולוגיים וקוגנטיביים, אובדנים שונים ומשברים רגשיים, שינוייים ביחסים הזוגיים והמשפחתיים ועוד. כמו כן עולות שאלות הקשורות במימוש זכויות: מול הביטוח הלאומי, פניה לקבלת עובד/ת זר/ה, מילוי טפסים של יפוי כוח רפואי והנחיות רפואית מקדימות למצב רפואי עתידי ועוד..

אני מזמינה אותכם להתיעץ ולשתף בהתלבטויות ובשאלות המעסיקות אותכם ולקבל בפורום זה מענה אישי ומקצועי. לא אוכל לענות בפורום על שאלות רפואיות.


שאלה:  פנייה לייעוץ בעת מקרה חירום בשל התפרצות נגיף הקורו  -  (ציון יקר)


הנני אזרח מבוגר כבן 72 והנני מבקש לשאול באם קיימים גופים להם אוכל לפנות?

תשובה:  פנייה לייעוץ בעת מקרה חירום בשל התפרצות נגיף הקורו - (שרון האס-שופטי)


ציון שלום, בשמחה רבה, אני מזמינה אותך להתקשר אלי ואנסה לסייע ולענות על שאלותיך וכמובן להפנות אותך במידת הצורך לארגוני סיוע. בברכה, שרון האס שופטי עובדת סוציאלית גרונטולוגית 0524787983
 X