על הספה - פורומי מומחים

פורום הדרכת הורים

ילד בן שש ותמונות עירום

פורום הדרכת הורים

פורום הדרכת הורים
מנהלת פורום אירית רוזנפלד אשר
מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מדריכת הורים וכמו כן מציעה טיפולים פרטניים. פורום הדרכת הורים
ההדרכה ההורית באה לסייע להורים להתנהל מול ילדיהם בחיי היום-יום בדגש על אופן ההתמודדות עם בעיות התנהגויות שונות, העצמת הסמכות ההורית, הגדרה מחדש של גבולות, כלים להתמודדות עם שלבי ההתפתחות של הילדים( כגון גיל ההתבגרות).

הפורום יעסוק בשאלות לגבי הצבת גבולות, התמודדות עם בעיות התנהגות של ילדים וחיזוק סמכותם של ההורים בתוך המשפחה .

הפורום אינו מהווה תחליף להתייעצות עם איש מקצוע ואינו מספק אבחון או טיפול, אלא מהווה מקום לקבלת תמיכה והכוונה.

שאלה:  ילד בן שש ותמונות עירום  -  (דודה)


שלום רב האחיין שלי בן 6 עלה לכיתה א הוא נמצא אצלי הרבה ושמתי לב שהוא נורא מתלהב מנשים יפות , רוצה לשחק עם הבן הגדול שלי במשחקיי מחשב ואומר לו יש משחקים של בחורות עירומות? אם חברות של הילדים שלי מגיעות אלינו לביקור הוא נורא מתלהב מהן אומר שהן יפות שואל אם יבואו שוב אני ממש דואגת לילד . אני מניחה שנחשף לבחורות עירומות בטיק טוק שכבר דאגו לחסום לו אבל יש עוד המון אתרים כמו יוטיוב וכאלה וגם נחשף לזה בטיול שהיה עם הוריו בתאילנד . אני נורא פוחדת שיש מעבר לזה כמובן ששיתפתי גם את הוריו אשמח אם תוכלי לעזור ולייעץ מה לעשות תודה מראש דודה

תשובה:  ילד בן שש ותמונות עירום - (הילה שבורון)


שלום דודה. יש להבחין בין התעניינות בבנות שגדולות ממנו שיכולה להיות תמימה לחלוטין לבין חשיפה לא מותאמת לחומרים של נשים ערומות או םורנו. מצוין שדיווחת להוריו. אם כי לא ברור מדוע נחשף בתאילנד לנשים ערומות. האם אלו השעות שלך או מידע ודאי? בצידה ואלו השערות רצוי חבדוק אותן. יכול להיות שהוא אומר משהו ששמע אך לא באמת נחשף. רק רוצה להשתוות ולמצוא חן בעיני הגדולים. במידה ונחשף לתכנים לא מותאמים ממליצה לערב איש מקצוע. כמובן רק בהסכמת ההורים.
 X