על הספה - פורומי מומחים

פורום היריון ולידה

היריון ודימום

פורום היריון ולידה

פורום אמהות, היריון ולידה מנהלת פורום רחלי שרון גרטי
מטפלת בעלת ניסיון רב במבוגרים ובבוגרים צעירים. עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית פורום אמהות, היריון ולידה
בשילוב גוף נפש ורוח, אמא לשלושה.


להיות אמא- פירושו כניסה לעולם רחב, אינסופי, של התמודדויות ומורכבויות. זוהי רכבת הרים רגשית בה אנו נעות במהירות בין רגעים של אושר, סיפוק עילאי, אהבה בעוצמה לא מוכרת ומשמעות קיומית ובין רגעים רבים של אי שקט, קונפליקטים, חוסר שליטה ופחד. המעבר בין תחושת הביטחון לבין הספק יכול להיות חד ומטלטל.

להיות אמא - פירושו מפגש מחודש עם הילדות שבנו, הילדות שבתוכנו- הניבטות אלינו מעיני הילדים שלנו ומתוך הקשר שאנו בונות עימם. זהו מפגש ייחודי ומרגש עם מי שהיינו ומי שעודנו, ולא פעם זהו מפגש המעורר חרדה ושאלות שאנו מפנות כלפי עצמנו- האם אני האם שקיוויתי להיות? האם ומתי אני פועלת כשם שאימי נהגה כלפיי?

פורום זה נועד לכן, אימהות ונשים חשובות, במטרה ללוות, לסייע ולעודד אתכן במסע האימהות, להיות אוזן קשבת וחושבת ביחד איתכן. רבות נכתב, נאמר ונשאל על מה הילד צריך. אבל כאן תישאל קודם לכן השאלה- מה אני, אמא, צריכה? וברור לכולנו כי כאשר אנחנו רגועות וברורות לעצמנו- גם לילדים שלנו ולמשפחות שלנו קל יותר.

אני מזמינה אתכן לשתף, להתלבט ולהתייעץ על כל נושא אישי המעסיק אתכן, ומאמינה כי בכוחן של התמיכה וההכוונה לאפשר לכן למצוא את הדרך הנכונה עבורכן.


שאלה:  היריון ודימום   -  (Liat)


היי לכולן, אני בת 23 והחודש קרה לי משהו מוזר ואשמח מאוד אם אקבל את עזרתכם המחזור שלי איחר בשלושה ימים שהוא בדרך כלל סדיר, עשיתי בדיקת הריון ביתית ויצא חיובית עשיתי במהלך כל יום שהמחזור מאחר ובכל פעם יצאה חיובית אתמול פיתאום רני רואה שיש דימום זה התחיל בצבע חום ורדרד ועכשיו כמו מחזור רק לא חזק (שני או שלושה פדים ביום) מה זה אמור להיון אני לא מבינה ? תודה רבה

תשובה:  היריון ודימום - (0)


שלום , הפורום איננו עוסק בנושאי בריאות ובדיקות רפואיות אלא ק בהיבטים רגשיים של אימהות. בריאות.
 X