על הספה - פורומי מומחים

פורום התמכרויות

בת מכורה לפנטניל ולגראס ואולי לעוד חומרים

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות מנהלת פורום שרי וינר
בעלת נסיון רב שנים בטיפול בהתמכרויות. המנהלת המקצועית לשעבר ורכזת הטיפול והטיפול המשפחתי בכפר איזון במשך 14 שנים. פורום התמכרויות

בפורום זה אנו נתייחס לכל השאלות שמעסיקות את המכור או הקרובים אליו בשאלות שקשורות להתמכרות הספצפית ובשאלות שקשורות לתהליך ולדרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר. ישנם רבים מאיתנו שעולם ההתמכרות זר להם והם שואלים לא פעם מה פשר ההתנהגות הקיצונית שאנו נתקלים בה בזמן האחרון אצל יקירנו. אנו ננסה לספק לכם את התשובות הראויות.

שאלה:  בת מכורה לפנטניל ולגראס ואולי לעוד חומרים  -  (ענת)


הבת שלנו מכורה. ילדה בת 20 + מוכשרת ומדהימה. ואין לנו מושג אייך לעזור לה. העיניין הוא, שניראה שהיא לא רוצה לעזור לעצמה. הכנסנו אותה למוסד גמילה "רטורנו" ואחרי פחות משבוע היא החליטה שזהו, היא נגמלה והיא יוצאת משם חזרה הביתה. היא מאובחנת עם הפרעת אישיות גבולית מאז גיל 15. אנחנו אובדי עצות ולא יודעים מה לעשות ואייך לעזור לה לעזור לעצמה.

תשובה:  בת מכורה לפנטניל ולגראס ואולי לעוד חומרים - (שרי וינר)


הי ענת ממליצה לכם לפנות לעזרה מיקצועית עבורכם כדי לעזור לכם למצוא את הדרך לעזור לביתכם להיגמל. זה מסע ארוך שגורש ראיה מערכתית וזה מאוד לא מיקצועי שאתן לך הדרכה כזו בלי לדעת יותר פרטים. בהצלחה.
 X