על הספה - פורומי מומחים

פורום התמכרויות

התמכרויות ריטלין ספורט קפה אלכוהול

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות מנהלת פורום שרי וינר
בעלת נסיון רב שנים בטיפול בהתמכרויות. המנהלת המקצועית לשעבר ורכזת הטיפול והטיפול המשפחתי בכפר איזון במשך 14 שנים. פורום התמכרויות

בפורום זה אנו נתייחס לכל השאלות שמעסיקות את המכור או הקרובים אליו בשאלות שקשורות להתמכרות הספצפית ובשאלות שקשורות לתהליך ולדרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר. ישנם רבים מאיתנו שעולם ההתמכרות זר להם והם שואלים לא פעם מה פשר ההתנהגות הקיצונית שאנו נתקלים בה בזמן האחרון אצל יקירנו. אנו ננסה לספק לכם את התשובות הראויות.

שאלה:  התמכרויות ריטלין ספורט קפה אלכוהול  -  (חן)


אני מאובחנת מגיל צעיר כבעלת adhd. בתקופות לימודמם הייתי לוקחץ ריטלין. לפני כשנה החליפו לי את הריטלין לאדרל שהיה מדהים מבחינתי - פחות תןפעות לוואי. הבעיה היתה שכל הרופאיך לא היו בטוחים מה בדיוק המינון ופשוט אמרו לי לנסות בקצרה ובסופו של דבר קרה שהיו כנראה ימים של מינוני יתר כי לא הבנתי כמה ומה לעשות הגוף שלי התרגל לכדורים לקחתי כל יום וקצת אהבתי את האדרל אז המשכתי למרות שעזבתי את הלימודים היום המצב הוא שאני כבר שנה אחרי הגוף שלי התרגל לכדורים (החלפתי חזרה לריטלין כי הרגשתי שהאדרל עושה אותי משוגעת ויותר ממכר...) אני עייפה כל שניה ביום כל האכילה שלי השתבשה - אני אוכלת בעיקר בלילה ועייפה ומכורה גם לקפה ויין (קפה כל אחהצ, יין כל ערב) שהיו בעבר מעוררים אותי לפחות אבך היום גם הגוף הצרגל אליהם אני מתאמנת. תמיד התאמנתי ואהבתי את זה ממש. היום אין לי כח ואני נכנסת לסטרס אז אני מנסה להתאמן וכל היום מוקדש לזה (למעשה חצי יום - לא מצליחה לקום לפני 14...) אני ממש בבלאגן לא יודעת מה לעשות בכלליות וגם שאלה ספציפית - במקרים כאלה עדיף להפסיק בבום או בהדרגה? תודה!!!!

תשובה:  התמכרויות ריטלין ספורט קפה אלכוהול - (0)


הי חן. אין ספק שכמו שאמרת התמכרת כדי להצליח בתהליך נגמילה כי זה תהליך ולא פדוט להפסיק מציעה לך להעיזר בליווי פסכיאטרי ורגשי.
 X