על הספה - פורומי מומחים

פורום התמכרויות

התמכרות למין

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות מנהלת פורום שרי וינר
בעלת נסיון רב שנים בטיפול בהתמכרויות. המנהלת המקצועית לשעבר ורכזת הטיפול והטיפול המשפחתי בכפר איזון במשך 14 שנים. פורום התמכרויות

בפורום זה אנו נתייחס לכל השאלות שמעסיקות את המכור או הקרובים אליו בשאלות שקשורות להתמכרות הספצפית ובשאלות שקשורות לתהליך ולדרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר. ישנם רבים מאיתנו שעולם ההתמכרות זר להם והם שואלים לא פעם מה פשר ההתנהגות הקיצונית שאנו נתקלים בה בזמן האחרון אצל יקירנו. אנו ננסה לספק לכם את התשובות הראויות.

שאלה:  התמכרות למין  -  (משה )


אני בן 35,נשוי ואב לילדים. מגיל 13/14 התחלתי בפעילות מינית של סיפוק עצמי.(אוננות בעיקר). בהמשך התחלתי לצפות בפורנוגרפיה ולאחר מכן דיבור עם נשים בטלפון. משם גלשתי לשימוש בשירותי זנות מכל הסוגים (בעיקר סאדו). הפעילות הזו באה על חשבון זמני העבודה (ובצעירותי זמני הלימודים), גובה מחיר כספי כבד ביותר,וכמובן כרוכה בהסתרה והכחשה מתמידים. נסיונותי להפסיק לא הצליחו לתקופה משמעותית. כעת אני על סף משבר עמוק שאיני יודע כיצד הוא יסתיים. מה לעשות?

תשובה:  התמכרות למין - (שרי וינר)


הי משה. מדבריך עולה התמכרות ממושכת למיןהדרך הטובה ביותר לפתרון הקושי היא לפנות לטיפול המתמחה בהתמכרוית. או באופן פרטי או באופן ציבורי. באופן ציבורי - לכל רשות ערונית יש יחידה שמטפלת בהתמכרויות. באופן פרטי יש הרבה מרכזים ומטפלים שמומחים לטיפול בהתמכרויות. בהצלחה.
 X