על הספה - פורומי מומחים

פורום התמכרויות

התמכרות למשכחי כאבים

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות מנהלת פורום שרי וינר
בעלת נסיון רב שנים בטיפול בהתמכרויות. המנהלת המקצועית לשעבר ורכזת הטיפול והטיפול המשפחתי בכפר איזון במשך 14 שנים. פורום התמכרויות

בפורום זה אנו נתייחס לכל השאלות שמעסיקות את המכור או הקרובים אליו בשאלות שקשורות להתמכרות הספצפית ובשאלות שקשורות לתהליך ולדרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר. ישנם רבים מאיתנו שעולם ההתמכרות זר להם והם שואלים לא פעם מה פשר ההתנהגות הקיצונית שאנו נתקלים בה בזמן האחרון אצל יקירנו. אנו ננסה לספק לכם את התשובות הראויות.

שאלה:  התמכרות למשכחי כאבים  -  (נעה )


היי פיתחתי תלות בטרמדקס 100 מג ליום לפני 8 חודשים, כבר 4 חודשים לוקחת סובסקסון, התחלתי מ12 וירדתי ל4 מ״ג אני מתה מפחד להפסיק לגמרי... ניסיתי לפני כמה שבועות וחוויתי תסמיני גמילה שלהערכת הרופאה במרכז סובקסון זה היה יותר פסיכולוגי כיצד אפשר להתמודד נכון עם הגמילה? מישהו פה נגמל פעם מסובקסון?

תשובה:  התמכרות למשכחי כאבים - (שרי וינר)


הי נעה. בהחלט אפשרי חשוב שתתיעצי עם הרופא שמלווה אותך לגבי קצב ההורדה. כמו שאת כבר יודעת יש מרכיב פסכולוגי משמעותי בהתמכרות. את מציינת פחד גדול מההתמודדות ללא הסבוקסון לכן חשוב שבשלב הזה של ההפסקה תלווי עם איש מקצוע שיתן לך את התמיכה הראויה בתהליך. בסך הכול נראה שאש בדרך הנכונה ובהחלט זה אפשרי. בנצלחה.
 X