על הספה - פורומי מומחים

פורום התמכרויות

מכור לריטלין בהסנפה

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות מנהלת פורום שרי וינר
בעלת נסיון רב שנים בטיפול בהתמכרויות. המנהלת המקצועית לשעבר ורכזת הטיפול והטיפול המשפחתי בכפר איזון במשך 14 שנים. פורום התמכרויות

בפורום זה אנו נתייחס לכל השאלות שמעסיקות את המכור או הקרובים אליו בשאלות שקשורות להתמכרות הספצפית ובשאלות שקשורות לתהליך ולדרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר. ישנם רבים מאיתנו שעולם ההתמכרות זר להם והם שואלים לא פעם מה פשר ההתנהגות הקיצונית שאנו נתקלים בה בזמן האחרון אצל יקירנו. אנו ננסה לספק לכם את התשובות הראויות.

שאלה:  מכור לריטלין בהסנפה  -  (כרמי)


שלום רב, לא היה לי קל להניע את עצמי לפעולה זו, אך אני מבין ומודע להשלכות הקשות של ההתמכרות. כאב לילדים קטנים וכעצמאי ומנהל, התפקוד שלי נפגם. למרות זאת, לא מצליח להפסיק. ההתמכרות להסנפת ריטלין מלווה אותי מספר שנים, בכל ערב אני מסניף כמות של כ- 5 כדורים של ריטלין LA40. אני חייב עזרה אנונימית. אודה לכל המלצה. תודה.

תשובה:  מכור לריטלין בהסנפה - (שרי וינר)


הי כרמי מדבריך עולה התמכרות לריתלין ממליצה לך לפנות לטיפול מקצועי. יכול לפנות אלי בפרטי או לקבל המלצה מצוות אתר על הספה למטפל באזור מגוריך.
 X