על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

גומר בסקס ויודע שאני לא..ולא ממש נראה שמעניין אותו

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  גומר בסקס ויודע שאני לא..ולא ממש נראה שמעניין אותו  -  (ליאור)


אני יוצאת עם בחור בגילי (40) כמה חודשים שנינו מאד אוהבים והכי כיף לנו ביחד אמנם לא גרים ביחד אבל מתראים כמעט כל יום וגם שוכבים בכל פעם והוא ב99% מהמקרים גומר ונראה שממש אוהב את הסקס ביננו (גם אומר את זה הרבה) האינטמיות ביננו מרגשת אותי ברמות אני אוהבת אותו ונמשכת אליו בטירוף העניין הוא שהוא יודע שאני לא גומרת בסקס אמנם מרגיש שאני מתרגשת ורועדת לידו אבל מכיר את האורגזמה שלי. הוא לא מצליח להביא אותי לשם אבל גם מעולם לא נתתי לו להרגיש שזה תלוי רק בו אלא שאני יכולה עם עזרה מצידי ואפילו באהבה. הוא לא ממש מראה סימנים של מעניין אותו אני מבחינתי רק מחכה לראות אותו בשיא הסיפוק שלו אם הוא היה אוהב אותי הוא בטוח היה דוחף לשם נכון? מי שממש אוהב רוצה שבת הזוג שלו תגיע לשיא שלה ורק מחכה לראות אותה ככה ולשמוע אותה ככה..לפחות ככה אני בבקשה עזרתך

תשובה:  גומר בסקס ויודע שאני לא..ולא ממש נראה שמעניין אותו - (שרי וינר)


הי ליאור. לא ברור מדבריך שאכן בן זוגך יודע שאת לא מגיעה לאורגזמה. נראה לי שכדאי שתשתפי אותו בכך שתעזרי לו להבין מה עושה לך טוב ביחסים האינטימיים ואם הוא לא ישתף פעולה ולא יעניין אותו מה קורה לך תוכלי יותר להבין את טיב היחסים בינכם. הצפייה שיבין בלי שזה נאמר מפורשות מחבלת ביחסים.
 X