על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

זוגיות

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  זוגיות  -  (לירון)


אני שנתיים בחברות ואני מבוגרת ולא הקפאתי ביציות אני שוקלת לכסוב אותו בגלל שתיינות. איך אפשר להכיר ולמצוא זוגיות בטבעיות

תשובה:  זוגיות - (שרי וינר)


הי לירון. מדבריך עולה שאת לא צעירה ושוקלת לסיים את הזוגיות הנוכחית שלך. בשלב ראשון מציעה לך להקפיא ביציות כדי לאפשר לך לא להיות בלחץ. כדי למצוא זוגיות ישנן מספר אפשריות לשתף חברים שיעזרו לך למצוא. אפשרות נוספת היא להיכנס לאתרים להכרויות. והאפשרות האחרונה לפנות לאנשי מקצוע שעוסקים בשידוכים. בהצלחה
 X