על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

מה אני יכולה לעשות כדי למצוא זוגיות

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  מה אני יכולה לעשות כדי למצוא זוגיות  -  (שירה)


שלום, אני אחסוך את ההקדמות על מי אני, כי לכולם מגיעה אהבה לא? בכל אופן, שאלתי היא האם לדעתך יש משהו שאני יכולה לעשות בתוכי על מנת למצוא זוגיות? נניח ועשיתי את כ המאמצים האפשריים שכוללים- אתרי היכרויות/יציאה לדיטטים/היפתחות למעגלים חדשים, ועודני עושה זו. האם יש משהו שבתור מטפלת עם נסיון את ממליצה לי לעשות על מנת לקרב אליי את הבן זוג הנכון?

תשובה:  מה אני יכולה לעשות כדי למצוא זוגיות - (שרי וינר)


הי שירה. מדברייך עולה שאת מתקשה ליצור קשר זוגי. נראה לי שצריך להבין את דרך התקשורת שלך, את הבחירה שלך למי לפנות, הנושא הוא מורכב ודורש התבננות באשיותך ובבחירות שלך. ממליצה לפנות לטיפול שיסייע בבירור שאלות אלו.
 X