על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

מחפשת זוגיות ולא מוצאת אני מיואשת

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  מחפשת זוגיות ולא מוצאת אני מיואשת  -  (רינת)


אני רווקה בת 46 אין לי זוגיות, לא נשואה, וכמה שאני מחפשת עם זה באתרי הכרויות או במקומות אחרים אני לא מוצאת וזה מייאש אותי. אני גם נכנסת לעצבות בנושא הזה. אני לא יודעת עם אי פעם אמצע זוגיות. מה ניתן לעשות כדי להרגיש טוב גם ללא זוגיות ולצאת מהייאוש?

תשובה:  מחפשת זוגיות ולא מוצאת אני מיואשת - (שרי וינר)


הי רינת מדבריך עולה קושי במציאת זוגיות. ממליצה לך להתחיל טיפול רגשי . כדי להבין את הקושי ומה אפשר לעשות אחרת בעניין. בהצלחה
 X