על הספה - פורומי מומחים

פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים

אובססיבית לאישה 4 שנים

פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים

פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים מנוהל ע"י חיים פינקלמן, פסיכולוג קליני מומחה
חיים פינקלמן, פסיכולוג קליני מומחה פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים
פסיכולוג קליני מומחה. מטפל במבוגרים, זוגות, בני נוער וילדים. בעל הכשרה מעמיקה וניסיון רב ומגוון. מטפל בגישה פסיכודינאמית, ובכלים טיפוליים ממוקדים, לרבות CBT. מעביר גם הדרכות הורים ואבחונים.
אודות הפורום

הפורום מהווה מערכת שאלות-ותשובות עבור הקהל הרחב, המעוניין לקבל מענה לשאלות הנוגעות לטיפול פסיכולוגי במבוגרים.

ניתן לשתף בשאלות ודילמות לגבי טיפול פסיכולוגי, סוג הטיפול ומסגרת הטיפול. ההשתתפות באתר אנונימית. כל שאלה שתועלה לאתר תעבור קודם סינון על-ידי מנהלי הפורום, הרשאים להחליט שלא לפרסמה, או למחוק הודעה/שאלה שכבר פורסמה.


שאלה:  אובססיבית לאישה 4 שנים  -  (יעל )


התאהבתי בבחורה(הבוסית שלי לשעבר) פיתחתי כלפיה אובססיה: שלחתי לה הודעות, למה היא עושה אפליות לעובדים אחרים מתייחסת שונה ואליי מגעיל?? מאוד נפגעתי ממנה היא ירדה עליי ואמרה שאני צריכה טיפול שאני משוגעת ולא בסדר במוח!!!! מאוד כעסתי... היא טוענת שהטרדתי אותה וחפרתי לה בהודעות וזה לא נכון.. כתבתי לה רק מכתב שאני מרגישה אליה דברים היום - אני במקום עבודה חדש!! אבל עדיין חושבת עליה כתבתי לה הודעה בקשר לפנסיה היא חסמה אותי!!! אני מרגישה ממש עצבנית מרגישה שלא אוהבים אותי שאני מתחננת לאהבה, לייחס לא מקבלת. מה לעשות??? ( אני בת 25 היא גדולה ממני בעשור)

תשובה:  אובססיבית לאישה 4 שנים


שלום יעל, נשמע שאת חשה תסכול, כעס ונראה שגם עצב. אני ממליץ לך לפנות לטיפול פסיכולוגי, לברר שם יותר בבירור את תחושותייך, ללמוד על עצמך, ולקבל תמיכה. בהצלחה,
 X