על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

החייל שלנו חוזר הביתה דוחים ביקורו

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  החייל שלנו חוזר הביתה דוחים ביקורו  -  (רונן)


שלום רב, רציתי לשאול אם זה נכון שהחייל שלנו שמגיע מהצפון מקבוצה סגורה של חיילים יכול להגיע הביתה כשאמו נמצאת בקבוצת סיכון עקב ניתוח לב והחלפת מסתמים לפני 5 שנים. ההנחה היא שלא יכנס לתנאי בידוד מלאים למשך שלושת ימי שהייתו בבית. בבית נהיה נוכחים רק שלושה. האם נכון לדחות הגעתו ככל שניתן ? הרי בעוד שבועות ספורים שוב יקבל חופשה מהצבא. אשמח לעזרה/המלצה ככל שניתן. תשובה במייל מאוד תועיל. תודה רבה.

תשובה:  החייל שלנו חוזר הביתה דוחים ביקורו


שלום רונן. הדילמה מאוד קשה ומובנת. לצערינו בשאלות של בריאות יש לפנות למומחה בתחום . פורום זה עוסק בשאלות של הנפש. רק בריאות!
 X