על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

חשיפה לקפסולות לימוד

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  חשיפה לקפסולות לימוד  -  (נועה)


שלום רב, אני מורה מקצועית שחזרה ללמד בשבוע שעבר וחשופה ל4 קפסולות זה אומר ל70 ילדים כל יום. אני עובדת עבודה נוספת בפיקוח צהרונים ואמורה מחר לחזור לעבודה. במסגרת תפקידי אני אחראית על 17 גנים ועורכת ביקורים סדירים בגנים כל יום. 17 גנים זה אומר בערך 550 ילדים. פלוס אנשי צוות. האם מותר לי להיחשף לכל כך הרבה ילדים , ידוע לי שיש מספר מסוים של קפסולות שאנשי חינוך אמורים להיחשף אליהם. אשמח לדעת תשובה קצת חוששת תודה נועה

תשובה:  חשיפה לקפסולות לימוד


שלום נועה הפורום שלנו עוסק בשאלות של בריאות הנפש והשלכות רגשיות של מגיפת הקורונה. לגבי נהלים וחשיפה, עליך לפנות למפקחים שלך במשרד החינוך. לא נוכל לצערינו לענות על שאלה זו. בריאות!
 X