על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

לכמה זמן אני צריכה להתפנות מהדירה

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  לכמה זמן אני צריכה להתפנות מהדירה  -  (מישל)


שלום אני גרה בדירה קטנה לבד,אני בקבוצת סיכון וצריכים לבוא אנשים לסדר משהו אצלי בחשמל, אני לא רוצה להיות בסביבת אנשים ולקחת סיכון בהידבקות קורונה , ואבא שלי יקבל אותם בדירה, לכמה זמן אני צריכה לצאת מהדירה ולחזור אלחיה אחר כך אחרי שעה או כמה דקות?

תשובה:  לכמה זמן אני צריכה להתפנות מהדירה - (צוות אתר על הספה)


שלום מישל, הפורום עסוק בהיבטים של בריאות הנפש הנוגעים לקורונה. בכל הנוגע להנחיות בידוד ומניעת הדבקות יש לפנות למשרד הבריאות.
 X