על הספה

פורומי מומחים

יש לכם שאלה למטפלים שלנו?


יש לכם שאלה למטפלים שלנו? לא בטוחים אם צריך לפנות לטיפול או מי בעל המקצוע הנכון לעשות זאת?
הפורומים של על הספה יאפשרו לכם לפנות לאנשי המקצוע ולקבל תשובה מהירה, אמינה ומקצועית.
כמו באינדקס שלנו, גם בפורומים, מנהלי הפורום העונים לשאלותיכם נבחרו בקפידה על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר. במידה והשירות שקיבלתם בפורום לא עונה על ציפיותיכם, נשמח לשמוע ולתקן .
אנא הקפידו לבחור את הפורום המתאים לנושא השאלה. אם לא מצאתם את המקום המתאים לשאלות שמטרידות אתכם, אנא פנו אלינו ונשמח להעלות פורומים רלונטיים נוספים.

חפש בפורומים של על הספה
פורום שירות צבאי- היבטים רגשיים של גיוס לצבא

פורום שירות צבאי
בפורום זה אנסה לתת מענה לשאלות הקשורות לבריאות הנפש סביב השירות הצבאי, על שלביו השונים- טרם הגיוס, במהלך השירות ולקראת סיומו עם ההתארגנות לחיים באזרחות.

פורום פסיכולוגיה ילדים

פורום פסיכולוגיה ילדים
פורום פסיכולוגיה ילדים בנושאים: פסיכולוגית ילדים, פסיכולוג ילדים, הורים וילדים, גידול ילדים, בעיות התנהגות אצל ילדים, בעיות חברתיות בילדים, יחסים בין אחים, בחירת גן ילדים

פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים

פורום טיפול פסיכולוגי מבוגרים
הפורום יעסוק בטיפול הנפשי למבוגרים. ניתן לפנות לצוות המומחים של על הספה בכל הקשור למציאת מטפל מתאים, שאלות בנוגע למה קורה בטיפול פסיכולוגי, אתיקה בטיפול, תהליך הטיפול, החלטה על סוג הטיפול המתאים ועוד.

פורום גיל ההתבגרות

פורום גיל ההתבגרות
הפורום ישמש כקרקע פוריה להעלות סוגיות, שאלות ושיתופים מהתמודדות היום יום עם אתגרי גיל ההתבגרות

פורום אבחונים

פורום אבחונים
הפורום יעסוק באבחונים של ילדים: אילו סוגים של אבחונים קיימים וכיצד יודעים איזה אבחון מתאים ומתי? כיצד קוראים ומבינים את תוצאות האבחון? מתי כדאי לפנות לאבחון וכמה זמן אורך התהליך?

פורום זוגיות , טיפול זוגי

פורום זוגיות , טיפול זוגי וגישור בזוגיות
מה עושים? איך באמת משמרים חיי זוגיות? איך מגשרים על קונפליקטים שנראים לעיתים כבלתי אפשריים? ואם החלטתם שאכן "קצו כול הקיצים" איך עושים זאת מבלי להיפגע? בלי לפגוע? בלי תחושת עלבון ונקמה? ומהי באמת טובת הילדים?

פורום ייעוץ לקהילה הגאה

פורום ייעוץ לקהילה הגאה
הפורום יעסוק בכל שאלה שנוגעת בנטיה מינית ומגדר. נושאים כגון גיבוש הזהות המינית, שאלות וקשיים בנוגע לזהות מגדרית, התמודדות עם הקשיים הנלווים ליציאה מהארון ועוד. מוזמנים/ות לפנות.

פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי ומשפחותיהם

פורום יעוץ והדרכה לגיל השלישי ומשפחותיהם
פורום זה מתייחס לשאלות מגוונות הקשורות לגיל הזיקנה. שינויים פיזיולוגיים וקוגנטיביים, אובדנים שונים ומשברים רגשיים, שינוייים ביחסים הזוגיים והמשפחתיים ועוד.

פורום פיזיותרפיה התפתחותית

פורום פיזיותרפיה התפתחותית
מענה לשאלות הורים ואנשי מקצוע בסוגיות הקשורות לקשיים התפתחותיים, בדגש על קשיים בהתפתחות התנועה, אצל תינוקות וילדים.

פורום קלינאית תקשורת

פורום קלינאית תקשורת
הפורום עוסק בהתפתחות תקשורת, משחק ושפה, וכן בדיבור – שאלות בנושא היגוי, שטף דיבור וקול אצל ילדים. ניתן להפנות גם שאלות העוסקות בבעיות שמיעה אצל ילדים.

פורום אמהות, היריון ולידה

פורום אמהות, היריון ולידה
ההריון, הלידה והשנים הראשונות של האימהות טומנים בחובם שינויים רבים שמשפיעים על מצבה הרגשי של האישה ועל האופן בו היא תופסת את עצמה ואת חייה.

פורום התמכרויות

פורום התמכרויות
פורום זה מתייחס לכל השאלות שקשורות להתמכרות ספצפית ודרך הטיפול הנכונה. ההתמכרות היא מחלה קשה וצריכה התייחסות ומעקב רב. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את התשובות המקצועיות והמתאימות ביותר.

פורום פסיכולוגיית ספורט

פורום פסיכולוגיית ספורט
היעד העיקרי של פסיכולוגיית הספורט הינו לעזור לספורטאי למצות את הפוטנציאל הטבוע בו ולהיות הספורטאי הטוב ביותר שהוא יכול להיות.

פורום דיכאון, חרדה והתמודדות עם טראומה

פורום דיכאון, חרדה והתמודדות עם טראומה
דאגנות או חרדה? מצב רוח ירוד או דיכאון? האם כדאי לפנות לטיפול, ולמי? הפורום יעסוק בשאלות מסוג זה, הקשורות לתחום הדכאון, החרדה לגווניה וההתמודדות עם אירוע טראומתי .

פורום הדרכת הורים

פורום הדרכת הורים
הפורום יעסוק בשאלות לגבי הצבת גבולות, התמודדות עם בעיות התנהגות של ילדים וחיזוק סמכותם של ההורים בתוך המשפחהעל הספה - פורומי מומחים - תנאי שימוש