<<חזור לחיפושפזית ברמן


פזית ברמן

פסיכולוגית קלינית מומחית, מדריכה בטיפול ובאבחון


טיפול פסיכולוגי מקצועי ונגיש בגישה פסיכו-דינמית ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT). בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, ובהדרכות הורים.


תחומי התמחות:
חרדה,דיכאון,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,קשיים חברתיים,הפרעות התנהגות,הדרכת הורים,משברי חיים וטראומה.

נעים מאוד, שמי פזית. אני בעלת ניסיון עשיר ומגוון בעבודה טיפולית עם ילדים, מתבגרים, הורים ומבוגרים, אשר חווים קשיים רגשיים, חברתיים, לימודיים או התנהגותיים.
בקליניקה פרטית ונעימה הממוקמת ברעננה, אני מקיימת טיפולים פסיכולוגיים בגישה פסיכו-דינמית ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT), וכן פגישות הדרכה להורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז, לקויות למידה, הפרעות התנהגות, קשיים רגשיים וחברתיים ועוד. אפשרות לטיפול ממוקד וקצר-מועד.
מזמינה אותך ליצור עמי קשר, ולהתחיל להניע את השינוי בחייך עוד היום.


השכלה אקדמית:

בוגרת תואר שני (MA) בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית של הילד, אוניברסיטת בר-אילן.
בוגרת תואר ראשון (BA) בחוג לפסיכולוגיה ובחוג לקולנוע וטלוויזיה (מגמת תסריטאות), אוניברסיטת תל-אביב.

ניסיון מקצועי:

במקביל לעבודתי בקליניקה פרטית ברעננה, אני עובדת גם כפסיכולוגית בכירה במרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בביה"ח שיבא תל-השומר, וכן נמנית על צוות הפסיכולוגים במכון "טריאסט-שריג" לפסיכותרפיה בתל-אביב. במסגרת עבודתי אני מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים, מקיימת הדרכות הורים ומפגשי תיאום הורי. כמו-כן אני מדריכה פסיכולוגים בשלבי הכשרה שונים, ומעבירה סמינרים בנושאי טיפול פסיכולוגי בילדים. לאורך השנים עסקתי רבות באבחון פסיכו-דיאגנוסטי של ילדים ומבוגרים, כמו גם באבחון ממוחשב של הפרעת קשב וריכוז בילדים ובסטודנטים (אבחון BRC).

את הכשרתי המקצועית רכשתי לאורך השנים בעבודה במגוון מוסדות טיפוליים נוספים:

• מחלקת נוער בביה"ח "גהה". במסגרת עבודתי כפסיכולוגית במחלקה צברתי ניסיון רב בעבודה טיפולית עם בני-נוער ומשפחותיהם במצבי משבר רגשיים אקוטיים.
• המרכז לטיפול רגשי ב"בית איזי שפירא", רעננה. כפסיכולוגית במרכז טיפלתי בילדים ומתבגרים המתמודדים עם הפרעות רגשיות והתפתחותיות בדרגות חומרה שונות.
• חונכות טיפולית של מטופלים הסובלים מליקויים קשים בתחומי תפקוד מרכזיים בחייהם.
• מרפאת הילדים והנוער בביה"ח "גהה".
• הקליניקה הטיפולית באוניברסיטת בר-אילן.

<<חזור לחיפוש